2752
2734

سلام خانما ممنون میشم اگر تجربه ای دارید راهنماییم کنید.

من چند وقت پیش مهمان داشتم و خانومِ مهمان کف پاشون زگیل داشتن و به گفته ی خودش واگیر داره

ایشون جورابم نداشتن و بعد از رفتنشون از ترس زگیل کل فرشا رو شامپو فرش کشیدم ، هر جایی که احتمال میدادم باشه رو شستم و به علاوه اینکه دمپایی سرویس بهداشتی رو گذاشتم داخل وایتکس چند ساعت و...

امروز عصر کف دستم یک دفعه درد گرفت همراه با خارش و الان یه توده قرمز کف دستمه و درد میکنه...

تا حالا تجربه مشابهش رو داشتید؟

اونایی که زگیل دارن یا داشتن، شروعش اینجوریه؟

اینم بگم من بسیار طبعم گرمه و مامانم میگه جوشِ گرمیه🥲

خیلی میترسم و شرایط دکتر رفتن ندارم متأسفانه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چیزی خیلی مشخص نیست  زگیل دست و پا سفید رنگ تقریبا شبیه میخچه

امیدوارم چیزی نباشه

اون خانم پاشون به جایی برخورد کرد و از شدت درد و ضعف اشکش درد اومد آب قند دادم بهش 

برای همین فکر کنم تا آخر عمر فوبیاشو داشته باشم  

امیدوارم  ممنون گلم

من بزام پیش اومده چندبار فرچه می‌کشیدم رو قالی و شستم جای دسته فرچه مثل جوش قرمز شد مثل دست تو شاید توام اینحوری شدی

کاربری دو نفره                                                      ما خدا را داریم به ازای هر آنچه که نداریم 💕 
من بزام پیش اومده چندبار فرچه می‌کشیدم رو قالی و شستم جای دسته فرچه مثل جوش قرمز شد مثل دست تو شاید ...

آره دقیقا شامپو فرش رو با فرچه کشیدم و بدون دستکش🤦‍♀️

پوستمم به شدت حساسه

مرسی دوستم که تجربتو گفتی، حداقل دیگه دلهره قبلو ندارم  

امیدوارم چیزی نباشه اون خانم پاشون به جایی برخورد کرد و از شدت درد و ضعف اشکش درد اومد آب قند دادم ...

نه عزیزم چیزی نیستش من خودم روی پام داشتم یکسال طول کشید تا از بین رفتن چون زیاد شده بودن ولی رو فرش راه میرفتم هیچ اتفاقی برای بقیه نیفتاد فقط بهتره دمپایی خیس نشه یعنی دمپایی ها جدا 

باشه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706