2752
2734

چند سالته شما و همسرت؟ 

منم باردارم فاصلشون ۴ سال میشه  ولی هی فک میکنم زود اقدام کردم🥲ولی خب سنمم باید در نظر میگرفتم من ۲۹ همسرم ۴۰

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من فاصله سنیم با ابجیم 13 ساله

وااااقعا عالیه

فکر کن من تک بچه بزرگ.شدم و توی راحتی

اونم تک بچه بزرگ میشه توی راحتی 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بستگی داره بچه رو مسئولیت پذیر بار اورده باشید یانه؟؟؟

من بچه م ۶ سالش بود دومی باردار شدم 

مقداری هم استراحت برام دکتر نوشت 

انقد که این بچه ۶ ساله کمک حالم بود تو بارداری و بچه داری 

اطرافیان نبودن 

مادرم نبود 

چون مسیولیت پذیر بود 

الان اون یازده سالشه 

دومی نزدیک پنج 

ماه دیگه هم به امید خدا سومی دنیا میاد 

اینبار که اولی مدرسه بود بیشتر 

دومی کمک حالم شد 

خدا رو صد هزار مرتبه شکر 

خیلی ها اینو میگن به نظرم هم جنس باشن بیشتر به درد هم می خورن

درکل همجنس بودنش نمیدونم  ولی من خیلی راضیم 

حالا اگه 6 7 سالم اختلاف بود الان خانوادم باید برای اون جهاز میخریدن مکافات داشتن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️