2733
2734
عنوان

چندتا دوست صمیمی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 30 پست

اگه به دیدن دوست باشه ندارم..سالهاس با دوستم تلفنی صحبت میکنم.

و چند سالی با یکی دوست شدم ک فقط یکبار تماس تصویری تلفنی همو دیدیم،ولی هفته ای دوبار زنگ میزنه درد دل میکنه منم گوش میدم.

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

ندارم. البته دوستان بسیار با معرفت و خوب دارم ولی زیاد همو نمی‌بینیم و من فکر میکنم که نمیتونم در اون حد با کسی صمیمی بشم.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2706