2752
2734
عنوان

از ترس خوابم نمیبره😭

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 61 پست
من فقط میترسم بگزه وگرنه سرمو پوشوندم تو گوشم نره😒 دراکولا نیشت بزنه بخندمت چطوره؟!

برو تو کیسه خواب بخواب 😂😂😂😂😂

نترس بزمجه درختی منو گاز نمیگیره 

اگه تو نگیری😂😂😂😂🤣🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فداتشم عطیه گیان خییییییییییلی قدیمیه.من اینو پیش دبستانی بودم داییم برام تعریف کرد😂 الان سی سالم ...

خداحفظتون کنه ❤

گوگولی بود جوکه😍😁

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
یعنی دو دلیلت تو حلللللقم حالا من دوتا گزینه پیش روی تو میذارم بهم بگو کدومو انتخاب کنم

چرا؟

درگیری ذهنی  خیلی آزار دهنده اس 

بفرمایید

دیر جواب دادم سایت قط شد وای عطی دو شبه تنهام خودمو هلاک کردم تا صبح شجریان گوش میکنم 🫣😶‍🌫️

عزیزممم🤣

من ایام عید ساعت خوابم بهم ریخته ذهنم هم درگیره اکثر شبا بیدارم اگه خواستی حرف بزن با من

البته من از شما کوچیک ترم اما شاید دوستای خوبی شدیم😄

عزیزممم🤣 من ایام عید ساعت خوابم بهم ریخته ذهنم درگیره اکثر شبا بیدارم اگه خواستی حرف بزن با من ال ...

فداتشم عزیزم

باعث افتخار منه

از قدیم گفتن

تو بازار مکاره که سقف آبی داره

هرکی تو جنب و جوشه آرزو می‌فروشه

گیلی لی لی لی لی لی لی لی لی 💃💃💃💃💃

2706