2733
2734
عنوان

چجوری خودتونو با عزت و قابل احترام به بقیه نشون میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 35 پست

اروم و متین برخورد کن 

ریلکس باش 

دستاتو هی تو هم مچاله نکن رابه را عذر خواهی نکن [وای ببخشیدا زحمت دادیم . وای ببخشیدا غذا فلان شد .و...]

ب بقیه احترام بزار تا احترام ببینی 

بیش از حد طلا ملا ننداز .مثلا چندتا گوشواره چندتا گردنبند از رو هم !

ساده و اراسته . استایلت دیگه سلیقه ایه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تجربه میگه زیاد صحبت نکنیم

خیلی هم نخندیم

با لبخند ملیح در حد ضرورت صحت کن

اصلااا سعی نکن آمار در بیاری

کمترم آمار بده

منظورم این نیست از بالا به همه نگاه کنیم ولی مه بون و خوش اخلاق و صمیمی باشیم ولی حدود رعایت شه

غیبت اینا که اصلااا

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

چه تاپیک خوبی 

اتفاقا اینروزا دارم به همین فکر میکنم 

طبیعیه خوب وقتی نزدیک 40میشم دیگه توقعم از خودم بالا می‌ره باید اونقدری رو رفتار گفتارم...کار کرده باشم که بتونم بدون سوتی و...با دیگران ارتباط بگیرم که پشت سرم ازم به عنوان یه خانم باکمالات نام ببرن

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته

زیاد شوخی نکن، لبخند داشته باش، وقتی باهات حرف میزنن عین ماست نباش حالات صورتتو بیاد ببینه حتی خیلی حرف نزن بیشتر گوش بده، رو زمین نشبن جایی میری مبل داره برو بالای مجلس رو یه مبل تک نفره بشین خدایی مهمه😐😑 چیزی تعارف میکنن خیلی متین ارتباط چشمی بگیر تشکر کن یا لبخند بزن، ارتباط چشمی همه جا مهمه، استایلای بروز که همه پسند هم باشه بزن روی انتخاب و ترکیب رنگ ها دقت کن حتما یک رنگ خنثی پس زمینه داشته باش، خنده هات ملیح و زنانه باشه حتی اکه داشتی از خنده منفحر میشذی دستتو جلوی دهنت با فاصله بگیر و بعد بخند دندونات نباید اونموقع بریزه بیرون همه ببینن، میوه میخوری اول از خیار شروع کن اگه تونستی به همونم خاتمه بده چاییرو تا ته نخور فنجان درست بگیر بگو ممنون قند نمیخورم کمتر شیرینی جات مجلس بخور گاهی بگو فلان چیز با معدم سازکار نیست از کلمات چاله میدونی یوز نکن متین صحبت کن مثلا (بجای حرف زدن بگو صحبت کردن) اینا همه مهمه ها ساختکی هم نیست میگن چقد باکلاسی، عجول نباش یکم ادای درونگراهارو در بیار خیلی پر حرف و از زندگیت نگو کمتر هاطره تعریف کن بیشتر گوش بده ولی خیلی ساکت هم نباش ، کسی بهت بی احترامی کرد حتی یه تیکه کوچیک اومد هوشمندانه جوابشو بده اینو میگم که رفتارشو توی حمع کنترل کنی چون تپ حمع بهت جرعت بی احترامی بهش بدی زشت مبشه دهنشو ببند

قشنگ لشین چه روی مبل چه زمین ، دیکران سعی کن درک کنی نکه همش توقع کنی اما منزلت خودتو هم فراموش نکن بزار بهت تعارف تیکه پاره کنن

اینارو بخون بقیشو خواستی میگم😂😁

خوش رفتارباش وخیلی صحبت نکن لباس مرتب حالا هرشکلی اطلاعات عمومی بالا استقلال داشتن  مودب رف ...

چقدر عالی گفتین دوست عزیز

چند ماه پیش برای بار اول با همکار شوهرم و خانومش شام بیرون رفتیم ایشون مافوق شوهرمه اینقدرررر شوهرم گفت با خانومش دوست بشو صمیمی بشو شمارش و بگیر باهاش حرف بزن منه احمق خودمو کوچیک کردم اینقدرررر حرف زدم حس کردم شخصیت واقعیمو و خراب کردم چرا باید به حرف شوهرم گوش میدادم چرا شماره اون خانومو گرفتم اصلا اون خانوم انگار از بالا بهم نگاه میکرد خودش و مغرور گرفته بود خیلی دارم خودمو میخورم 

خدایا شکرت
اروم و متین برخورد کن  ریلکس باش  دستاتو هی تو هم مچاله نکن رابه را عذر خواهی نکن [وای ب ...

از اینکه همسرم وقتی مهمون میاد میگه ببخشید کم و کسری بود یا میریم جایی میگه ببخشید زحمت دادیم خیلی ناراحت میشم

باید باهاش صحبت کنم که فقط تشکر کنه از زحمتشون

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی اول از همه سعی کن ظاهرت همیشه آراسته باشه.

قبل مهمونیا همیشه دوش بگیر و لباس تمیز و اتوکشیده بپوش.سعی کن پوششت در حد عرف فامیل و جمعی که توش قرار داری باشه.مثلا اگه تو جمع همه مححبه هستن توام سعی کن تا جایی که برات مقدوره بخاطر احترام به جمع حجابتو رعایت کنی.نه اینک مثه اونا بشی ولی تا جایی ک امکان داره یجوری باش که انگشت نما نشی.

همیشه یه آرایش لایت و نرمال داشته باش.

درباره رفتار هم اول از همه با همه احوالپرسی گرم و گیرا داشته باش.آروم صحبت کن.

لبخند داشته باش.

طبیعی باش.خود واقعیت باش.وقتی میای نقش بازی کنی و ادا دربیاری بدتر خرابکاری میشه.

اگه خواستی با کسی همکلام شی درباره مسائل خصوصی حرف نزن.

به میزبان  یه کمک کوچیکی بده تو کارا و ....

همیشه خنده رو باش.

تو بحثا شرکت کن و یه نظر کوچولو بده.

و در نهایت خود واقعیت باش.

از اینکه همسرم وقتی مهمون میاد میگه ببخشید کم و کسری بود یا میریم جایی میگه ببخشید زحمت دادیم خیلی ن ...

باز اگه در حد یکبار و از رو احترام باشه  . ریلکس بگیی خوبه خودش میشه ی ادم با فرهنگ[هرچند لفظ ببخشید بهتره حذف شه چون اصولا وقتی یکی اشتباه میکنه عذر میخواد و تاثیر سوء داره تو ناخود اگاه طرف مقابل ]

ی سریا ی طوری با استرس و شرمندگی میگن انگار واقعا خبط و خطا کردن ..

زیاد شوخی نکن، لبخند داشته باش، وقتی باهات حرف میزنن عین ماست نباش حالات صورتتو بیاد ببینه حتی خیلی ...

کاربلدی👌

حالا جواب تیکه های ریزو و فضولیای ریزو چجوری بدم اونم تو جمع ۲۰ نفری کوچیک و بزرگ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باز اگه در حد یکبار و از رو احترام باشه  . ریلکس بگیی خوبه خودش میشه ی ادم با فرهنگ[هرچند لفظ ب ...

نمیدونید من چقدر عصبی شدم وقتی همسرم گفت ببخشید کم و مسری بوده زنداداشش اومده میگه نمیبخشیم حالا داداششم یاد گرفته این حرفو

من هی فراموش میکنم اینو به همسرم یادآوری کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدید بعضیا رو از ثروت یا از تحصیلاتشون هنوز خبر نداری ولی ازشون شخصیت و وقار میباره بعضیام برعکس ...

من فک میکنم محتویات مغز طرف خوبه، تصویرش از خودش خوبه، ذهنیت سالمی داره اینا باعث میشه ناخوداگاه درست رفتار کنه، تصورش از خودش خوب و باعزته در رفتارش به بقیه میفهمونه که من باعزتم. 

نمیشه اداشونو دراورد

باید از ریشه توی ذهنیتت کار کنی تا توی رفتارت پدیدار بشه.

طولانی و مداوم لازمه روش کار کنی

بنظرم نباید خیلی آدمها رو جدی گرفت یعنی مدام فک نکنی که چه کار کنم خوب باشم نه اینکه مبادی آداب نباش ...

اره اینم هست ولی من اگه همینقدرم که تا الان بلد بودم رعایت نمیکردم

خیلی بیشتر از بی احترامی هایی که بهم کردن میکردن البته که اون شخصیت و تهوهمات خودشونه و دست من نیست دیگه و خب بی تاثیر نبوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706