2733
2734
عنوان

سقط جنین 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 66 پست
اره دو هفته پیش داشتم با شیاف خوب شدم اما دیروز رفتم سونو واسه قلب بهم گفت با توچه ب تاریخ اخرین پری ...

چن روز صبر کن برو یه سونو دقیق تر. تهرانی؟ میفهمم حس و حالتو منم پوچ داشتم ولی خونریزی م با شیاف قطع نشد خود ب خود سقط شد 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
بدترین خاطره عمرم هست.باور میکنی شوهرم بی توجه به من گرفت خابید؟

وااای

اونا اصلا نمیفهمن

روزی که جواب ازمایش سلفریم اومد زده بود بچم تریزومی ۱۸ داره دنیا برام سیاه شده بود دوس داشتم بمیرم دکتر بهم‌گف هیچ امیدی نیست فقط امنیوسنتز بده که بتونی مجوز سقط بگیری 

وقتی اومدیم خونه شوهرم گف تلویزیونو روشن کن پرسپولیس بازی داره باورم نمیشد واقعا

هر چه از دوست رسد نیکوست...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وااای اونا اصلا نمیفهمن روزی که جواب ازمایش سلفریم اومد زده بود بچم تریزومی ۱۸ داره دنیا برام سیاه ...

مادرشوهر من چون پسر بود فقط گریه میکرد حیف شد نتونستی ب پسرم یه بچه پسر بدی.منم تو دستشویی فقط گریه میکردم نصف شب نمیدونستم خودم چجور جمع کنم شوهرمم گرفت خابید فقط دختر ۶سالم کنارم بود رفت شلوار عروسکش آورد گفت مامان گذاشتم پشت در تن داداشم کن سردش نشه😭😭😭دوباره گریه ام گرفت

اره واقعا تحمل درد از دست دادن این یکی خیلی برام سخته 😭برام دعا کنین 

الهی عزیزم همونی بشه که میخوای و آرامش برگرده به زندگی و قلبت💞

🖱️متخصص نرم افزار های حسابداری و crm🖥️ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم.. 🌱کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚