2752
2734
عنوان

اخلاق گند من وقتی مهمون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 49 پست
منم همینجوریم .قبل از اومدن مهمون انقدر استرس دارم و کار میکنم که وقتی اومدن نا ندارم حرف بزنم

آره مثلا الان دلم میخواد برم دسشویی رو تمیز کنم دیگه خواب ندارم در صورتی که فردا هم میتونم ولی آروم قرار ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره مثلا الان دلم میخواد برم دسشویی رو تمیز کنم دیگه خواب ندارم در صورتی که فردا هم میتونم ولی آروم ...

برو تمیز کن حداقل یکم استرست کم بشه

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

منم وقتی میخواد مهمون بیاد برام استرس میگیرم . از ی طرف مهمون خیلی برام نمیاد درحد همون خانواده خودم و شوهر اونم دیر یه دیر . چون خیلی مهمونداری نکردم استرس غذا پختن دارم همیشه میترسم غذام خوب نشه. یکی از دلایلی که باعث میشه دیر به دیر مهمونی بدم همینه که میترسم غذام خوب نشه

منم تقریبا اینجوریم . یه شب دایی شوهرم زنگ زد گف فردا نهار میایم خونتون بعد من همون وقت رفتم قرمه سبزی درست کردم برا ۸ نفر واضافه تر . خودمون ۳ نفر بودیم . میوه و شیرینی و ... اینا هم گرفتم تا ۳ شب همرو آماده کردم گرفتم خوابیدم بعد صبح شد دیدم زنگ زد گفت ببخشید ما از شهر شما رد کردیم نمیایم یعنی میخاستم خفشون کنم ولی دیگه تصمیم گرفتم تا چن ساعت قبل مهمونی هیچی درست نکنم

من از ۱۵ سالگی آشپزی کردم مهمونداریم اشپزیم عالیه،سرعت عملم بیست،بازم شب خوابم نمیبره

منم همه چی خوبه کلا آشپزیم اینا ولی کلن تا قبل مهمونا بیان آروم قرار ندارم

2706