2733
2734
اگر حاله رنگیه رنگ سفید نیست و نهایتا تا ریع ساعت میفته دیگه نگرانیت ازچیه

۵ دقیقه اول نگاش کردم هیچی نیوفتاد منم خوابیدم‌ بیدار شدم دیدم هاله داره 

مارک ویتاساین اخه تو نی نی سایت زیاد دیدم که مثبت کاذب داره 

واسه همین گفتماگه تا  دو روز دیگه  پری نیومد مجدد از یه مارک دیگه تست بدم ببینم چیه جوابش 

امروز علائم پری داشتم زیر شکمم درد میکرد فکر میکردم الان پری میاد ولی ترشح بود همش

۵ دقیقه اول نگاش کردم هیچی نیوفتاد منم خوابیدم‌ بیدار شدم دیدم هاله داره  مارک ویتاساین اخه تو ...

مارک یونی تست بزن اگر حاله انداخت مطمین باش

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یدونه روژان دارم اونم ببینم جایی گیرم میاد گیرم اومد حتما امتحان میکنم

💓ممنون میشم واسم دعا کنید چشم انتظاری واقعا سخته 

مخصوصا زمانی که سقط داشته باشی بیشتر ادم و داغون میکنه 

هی یادت میوفته که چرا اون اتفاق افتاده 

2731
دوباره زدم منفی شد 💔

میدونم تو دلت چقدر اشوبه ولی این و بدون که ادرارت امکان داره رقیق باشه توکل کن به خدا انشالله که بارداری عزیزم دیدم کسایی که تا ۱۰ روزم بی بیشون منفی بوده 

یدونه روژان دارم اونم ببینم جایی گیرم میاد گیرم اومد حتما امتحان میکنم 💓ممنون میشم واسم دعا کنید چ ...

روژانم خوبه امتحان کنه

اتفاقا اگر سقط داشتی زود از بده که دارو ضدسقط بهت بدن 

هرچی زودتر دارو بگیری اثرش بهتره

انشاالله خیره

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
دوباره زدم منفی شد 💔

بزار بمونه چند دقیقه

منم همین اتفاق افتاد برام اول زدم دیدم منفی شده یه ساعت و نیم بعدش دوباره رفتم نگاش کردم دیدم انگار هاله داره 

ولی دومی ک الان زدم منفی شد 💔

منم همین اتفاق افتاد برام اول زدم دیدم منفی شده یه ساعت و نیم بعدش دوباره رفتم نگاش کردم دیدم انگار ...

اینم بزار بمونه چند دقیقه دیگه ببینم حاله نمیندازه

میدونم تو دلت چقدر اشوبه ولی این و بدون که ادرارت امکان داره رقیق باشه توکل کن به خدا انشالله که بار ...

ممنون که درکم میکنی عزیزم 

ان شاالله خدا به دوتامون دوتا نی نی صحیح و سالم و صالح بده 

ممنون که درکم میکنی عزیزم  ان شاالله خدا به دوتامون دوتا نی نی صحیح و سالم و صالح بده

آمین عزیزدلم 

🥲تاپیک باعث شد حسابی دلم بگیره و گریه کنم 

امیدوارم خدا بزودی از چشم انتظاری درمون بیاره 💓

2706