2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک خانومه که از قانون چیزی نمی دونه میخواد مهرشو بذاره اجرا .شوهرش خونه چندطبقه وماشین داره وکارمنده.

باید کجابره وچیکارکنه قبل از اینکه مرد املاکشو بزنه به نام کس دیگه؟

دادگاه بذه بهتره یا اداره ثبت؟

2728

گلم سایت فیلتره،بچه ها نمی تونن بیان اکثرا

من اطلاع خاصی ندارم

ولی میدونم دور و بر زمان اجرا گذاشتن مهریه و.... استعلام بگیرن،همه اسنادی که به نام بقیه بزنه،انتقالشون باطل میشه و برمیگرده جزو اموال آقا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
  •  سريع بايد بره دفتر الكترونيك قضايي درخواست اجرا مهريه بده حتما درخواست تامين خواسته هم بده كه بتونه خونه و ماشين مرد را توقيف كنه... از تاريخي كه درخواست تامين خواسته و مهريه بده مرد هرچي را بنام شخص ديگه اي بزنه فرار از دين deyn بحساب مياد و جرمه 
  • پيش از اجراي مهريه از تمام سندهايي كه بنام شوهرشه حتما يواشكي كپي يا حداقل عكس بگيره چون بخواد خانه را توقيف كنه اداره ثبت پلاك ثبتي خانه را ميخواد وگرنه روند براش طولاني تر و سختر ميشه
خب باران جون اگه مرد مشکوک شده باشه واملاکشو بزنه نام کس دیگه ویا اسناد رو پنهان کنه چی میشه؟

اونجوريم نيست كه نشه بدون سند و پلاك ثبتي توقيف كرد  با يك نامه دادگاه به اداره ثبت راحت ميشه اما بعضي دادگاها وقتي ميدونن زنها به قوانين اشنا نيستن اذيت ميكنن و سنگ جلو پاشون ميندازن اما وكيل داشته باشي دستشون بسته ميشه مجبور ميشن نامه توقيف به اداره ثبت فقط با ادرس تنها بدن.....البته در صورتي ممكنه كه حتما ملك سند دار باشه و به نام خود مرد باشه اگه قولنامه اي باشه قابل توقيف نيست

اونجوريم نيست كه نشه بدون سند و پلاك ثبتي توقيف كرد  با يك نامه دادگاه به اداره ثبت راحت ميشه اما بعضي دادگاها وقتي ميدونن زنها به قوانين اشنا نيستن اذيت ميكنن و سنگ جلو پاشون ميندازن اما وكيل داشته باشي دستشون بسته ميشه مجبور ميشن نامه توقيف به اداره ثبت فقط با ادرس تنها بدن.....البته در صورتي ممكنه كه حتما ملك سند دار باشه و به نام خود مرد باشه اگه قولنامه اي باشه قابل توقيف نيست

شادلی جون شما وکیلید. اگه اینطوریه یه سوال داشتم . اگه همسر هیچ چیز قابل توقیفی نداشته باشه به نامش. و حتی حاضر نشه برای همسرش مسکن اجاره کنه با وجود اینکه همسرش باردار باشه . وهمسر خونه پدرش مونده باشه .پی همسرشم نیاد همسر چه اقدامی میتونه انجام بده برای اینکه مرد رو مجبور به اجاره خونه کنه؟

2706