2737
2739

سلام و وقت بخیر

میشه دعام کنید از سردرگمی دربیام و نذرم قبول شه و خدا منو ببخشه🥹❤️

حتی شده یک صلوات ازم دریغ نکنید 🌹اسمم سارینا

هرکی هرچی خوند برام لطفا بگه چیا خونده منم دعاش کنم🫠میگن دعای روزه دار و دعای غرییه در حق ادم براورده میشه

نیتتون هم در حد بله خیر و انجام بدم ندم برم نرم 

در این حد میتونم درست بگم🤝🤷

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

انشالله به هرچی که میخوای برسی و همیشه در کنار عزیزانت سالم و خوش و خندان باشی

فاطمه ام نیت کردم  

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روزه ام برات دعا میکنم صلوات فرستادم با یه آیه الکرسی

بهم پیام میده تا شب؟

یه صلوات برای خواسته دلم میفرستی🌿✨️.                       کوتاه بگم؛ جاتو به سایتم نمیدم،چه برسه به آدمیزاد!:)🤍️ M²         تا وقتی خدا هست💛 ریشه هیچ آرزویی خشک نمیشه🌱️ 
2728

ده تا صلوات فرستادم.... ب امضاتم خندم گرفت😂😁

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️

عزیزم امیدوارم هر نیتی داری حاجت روا شی 

میشه برام ف -ل بگیری 

کی شوهرم ازاد میشه ؟

«تماس با زندان برقرار شده ، تماس گیرنده زندانی میباشد» امیدوارم هیچوقت این صدا 👉🏿رو از پشت تلفن نشنوید لطفا برای آزادی همسرم دعام کنید💔/امضای قبلیم رو پاک کردم اما تو تاپیکا راجع بش توضیح دادم ! خدا جونم به خودت قسم من اگه جای تو بودم دلم به حال این بندت میسوختاااا بجنب قربونت برم بجنب💔
2738
انشالله به هرچی که میخوای برسی و همیشه در کنار عزیزانت سالم و خوش و خندان باشی فاطمه ام نیت کردم ...

فداتشم مرسی همچنین❤️

دفع بلا افتاده،اگه ناراحتی شاد میشی ،اگع امانت پیش کسی داره وفادارع بهت،اگه رنجشی بهت رسیده به کسی نسبت نده حکمت خداست،ب دیدار بقیع برو کمک افتادع برات یکی کمکت میکنه

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
فداتشم مرسی همچنین❤️ دفع بلا افتاده،اگه ناراحتی شاد میشی ،اگع امانت پیش کسی داره وفادارع بهت،اگه رن ...

ممنونم عزیزدلم  

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
برامنم بگو

اگه از کسی خوشت اومده مورد خوبی نیست،