2752
2734
عنوان

زگیل دهانی لطف اگر تجربه دارین بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 9493 بازدید | 228 پست
نه اصلا ولش کن برای من مهم نیست که تو خوردی  من میگم اکثر خانم ها بدشون میاد عجیبه که تو خوشت ...

خوبه مشخص شد کی کثیف تره

حرفی نمیمونه

خدافز

همون کردستان_زیبا و بانو_کورد                                        بازم تعلیق شدم🤭بر طبل شادانه بکوب😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی شما که از همسرت گرفتی چیکار کردی زگیل فقط از راه رابطه جنسی منتقل میشه

منی  که یازدهم میخونم سودام از تو بیشتره 

زگیل از راه سوزن آلوده و بزاق حتی و هزار راه دیگه که تو کتابخونه بود و یادم رفته منتقل میشه 

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 
خوبه مشخص شد کی کثیف تره حرفی نمیمونه خدافز

خودتم فهمیدی اون کار چندشه و دهنت کثیف شده فوری گفتی نه من نخوردم 

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
منی  که یازدهم میخونم سودام از تو بیشتره  زگیل از راه سوزن آلوده و بزاق حتی و هزار راه دی ...

زگیل تناسلی تنها راه انتقالش رابطه جنسی هست بصورت مستقیم

اما اینکه این مواردی شما گفتی از پزشکا میشنویم بخاطر جلوگیری از دعواهای ناموسی هست اینجور میگن خانواده ها بهم نریزه اینو مستقیم از فوق تخصص زنان شنیدم

همون کردستان_زیبا و بانو_کورد                                        بازم تعلیق شدم🤭بر طبل شادانه بکوب😐
منی  که یازدهم میخونم سودام از تو بیشتره  زگیل از راه سوزن آلوده و بزاق حتی و هزار راه دی ...

ببین عزیزم ایشون اول رو آلت همسرشون زگیل زده بعد واژن خودشون الانم دهانشون پس شما هم لطف کند ببند

استارتر چی شدی؟ برو وقت بگیر دختر ارتباطتو قطع کن با هرکسی ازش گرفتی

اونم بفرست دکتر 

هرچه زودتر برو دکتر گوش و حلق و بینی

حلال کن اگ بخاطر بحث ما تاپیکت ترکید

زگیل تناسلی تنها راه انتقالش رابطه جنسی هست بصورت مستقیم اما اینکه این مواردی شما گفتی از پزشکا میش ...

اون پزشک غلط کرده دیگه از کتابهای پزشکی بیشتر میدونی ؟به عنوان دکتر آینده میگم قبلا میگفتن از بزاق منتقل نمیشه ولی الان میگن از براق و آب دهان و آب بینی و سوزن هم منتقل میشه 

استارتر چی شدی؟ برو وقت بگیر دختر ارتباطتو قطع کن با هرکسی ازش گرفتی اونم بفرست دکتر  هرچه زو ...

استارتر تصمیم گرفت به خورد و خوراکش دقت کنه دیگه 😐😂😂🤦🏻‍♀️ استغفرالله 

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
اون پزشک غلط کرده دیگه از کتابهای پزشکی بیشتر میدونی ؟به عنوان دکتر آینده میگم قبلا میگفتن از بزاق م ...

یازدهم کتاب پزشکی میخونین

خدایی رشته تجربی میرین فاز دکتر بودن نگیرین

خودمم تجربی بودم😂😂😂😂

استارتر تصمیم گرفت به خورد و خوراکش دقت کنه دیگه 😐😂😂🤦🏻‍♀️ استغفرالله 

😑شوک شد بنده خدا

یازدهم کتاب پزشکی میخونین خدایی رشته تجربی میرین فاز دکتر بودن نگیرین خودمم تجربی بودم😂😂😂😂

نه تو مدرسمون از کتابخانش بر میدارم میخونم 

2706