2752
2734
ن عجله ندارم پسربزرگم زوددندون دراوردبخاطره همین میپرسم

بچه ها باهم متفاوتن عزیزم خودتو نگران نکن 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچتون میگین ریزبودالان بزرگ شده خوب شده  خیلی نگرانشم خیلی ریزه ضعیفه

اول تپل بودن  تا ۸ ماهگی بعد لاغر شدن  نه الانم لاغرن   فقط اولی تپلو بود والانم بد نیست   اما رشد قدشون خوب بود زینگ بهشون میده دکتر چون اشتهاشون کمه ولاغرن رشد قدی خوب بوده 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
ن عجله ندارم ب وقتش خودش درمیاره

امپولو بزنی دردش کم میشه راحت درمیاره 

اینو یه خانومی گفت محل ندادم 

بعد که دندونش مشخص شد خیلی گریه میکرد بردم دکتر گفتم گفت آره بزنی راحت میشه 

زدیم از فرداش گریه ها تموم شد

https://like.timefriend.net/17104097063508730
حتی غذاشیرهم کم میخوره واسه غذادهنشومحکم می‌بنده نمیخوره

مولتی بهش نمیدی مگه؟ 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
امپولو بزنی دردش کم میشه راحت درمیاره  اینو یه خانومی گفت محل ندادم  بعد که دندونش مشخص ...

میگی موقع ک گریه کرد اون موقع ینی دندون در میاره اصلانمیدونن کی بچها دندون درمیارن

امپولو بزنی دردش کم میشه راحت درمیاره  اینو یه خانومی گفت محل ندادم  بعد که دندونش مشخص ...

اون دندونش نمیتونسته سر بزنه   قدیمی ها میگن روغن ارده اصل بزنید به لثه بچه هم مسکنه هم زود دندونش سر میزنه 

2706