2733
2734
عنوان

آشپزای ماهر کجایید👍👍👍

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 31 پست
از پیمانه های استاندارد استفاده کن که خیلی کمک می کنه تو آشپزی بهتر. طعم غذا حتّی با نوع آب هم تغیی ...

حتی غذای داغ داغ با غذای ولرم خیلی طعمش فرق میکنه وقتی ولرم میشه خوشمزه تره

من میگم بعضی غذاها مثل قیمه نثار، و قیمه. و قرمه، مرغ وآبگوشت باید یه ترشی  داشته باشه،، فقط ان ...

من به قیمه لیمو امونی پودر شده میزنم در حد کم

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید