2752
2734
عنوان

هرکاری میکنم آشتی نمیکنه توروخدا بیاین راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 32 پست
دقیقا همینجوریه. بخدا یکسال بیشتره با هم دعوا نداشتیم اگه بحثی بوده مثلاً سر این بوده چرا به بچه حرف ...

روخودت کار کن خواهر من 

دوتا بچه پدرمادر میخوان نه میدون جنگ 

اخه این اخلاقای بچگونه چیه؟البته منم مثل شما بودم اما همون سال اول ازدواجوبعدش دیگه خودم خندم میگرفت از حساسیتم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
باشه عزیزم انشالا آشتی کنه. نمی‌دونم چرا ما مث بقیه زن و شوهرها نیستیم مردم میمیرن برا هم

انشاالله آشتی میکنه و باهات خوب میشع 😍😍😍😍

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید