2733
2764

خیلی حالم بده بهم شوک بدی وارد شد

باهم چندماهه دوستیم و قراره بعد ماه رمضون بیاد خواستگاری

توی چندتا از عکس های قدیمیش دیدم حلقه دستشه و با توجه به زمان عکس ها فهمیدم یکسال با یه نفر بوده حالا اینکه عقد بوده یا زندگی هم کرده با طرف یا ... رو نمیدونم

خیلی پسر خوبیه، همه چی داره، خونه، ماشین، خانواده اصیل،ایمان، اخلاق، شغل خوب، جایگاه اجتماعی بالا، پول، قیافه و تیپ و خلاصه همه چی، از نظر فکری هم خیلی بهم میخوریم و خیلی شبیه همیم، واقعا دوسش دارم، چی کار کنم😭

اگر می خواهی از حالِ من بدانی سخت نیست... تصور کن کسی را که هر روز چند بارو هر‌ بار چند ساعت، روبروی پنجره می ایستدو کسی که نیست را به خاطر می آورد! کسی که نیست، کسی که هست رااز پای در می آورد...! 

خب ازدواج کرده؟؟حلقه ک دلیل نمیشه ازدواج کرده باشه اگ اینطور بود میگفت، باکسی تورابطه بوده حتما ک طبیعیه

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خودت جز این کسی دوست نداشتی؟

چرا قبلا عاشق یکی بودم ولی بعد طرف خیانت کرد

ولی یه دوستی ساده بود فقط

اگر می خواهی از حالِ من بدانی سخت نیست... تصور کن کسی را که هر روز چند بارو هر‌ بار چند ساعت، روبروی پنجره می ایستدو کسی که نیست را به خاطر می آورد! کسی که نیست، کسی که هست رااز پای در می آورد...! 
خب ازدواج کرده؟؟حلقه ک دلیل نمیشه ازدواج کرده باشه اگ اینطور بود میگفت باکسی تورابطه بوده حتما ک طبی ...

خب الکی که حلقه دست نمیکنن

توی دست چپش یه حلقه ساده بوده این یعنی ازدواج دیگه

احتمالا ترسیده بگه و من جواب نه بگم، شاید میخواد بزاره تو جلسات خواستگاری مطرح کنه

خب چیزی بهش گفتی ؟! ک اون حلقه چیه ؟! 

نه هنوز

چرا قبلا عاشق یکی بودم ولی بعد طرف خیانت کرد ولی یه دوستی ساده بود فقط

خب دیگه میگی عاشق بودی

ساده غیر سادشم اصلا به کنار

تو قلبت یکی بوده دیگه مهم قلبس

حالا یکی کمتر یکی بیشتر 

اونم بفهمه داستان تورو مثل تو حس بد میگیره

خب ازدواج کنه چه اتفاقی میفته؟ مهم اینه تو دوسش داری اگه واقعا میخواییش کنار بیا

میگم نکنه دلش هنوز با اون باشه یا اینکه خانوادم وقتی بفهمن با ازدواجم مخالفت کنن

خب الکی که حلقه دست نمیکنن توی دست چپش یه حلقه ساده بوده این یعنی ازدواج دیگه احتمالا ترسیده بگه و ...

ن‌والا منم بایکی دوست بودم چندسال جفتمون حلقه دستمون بود حلقه ملاک ازدواج نیست خیلیا تورابطه ام هستن میندازن

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
😕 اول مطمئن شو ازازدواجش بعد عزاداری کن چرا از خودش نمیپرسی

خب قطعا ازدواج کرده دیگه وگرنه برای چی حلقه دستش میکرده

2706