2733
2771

۶ ساله که بخاطر کار اومدیم تو شهر غریب. یه بچه یازده ماهه دارم

دیشب که حالم بد بود هیچچچ کس و نداشتم که یک ساعت بچه مو نگهداره.مجبور شدیم با خودمون ببریم ، شوهرم در ماشین و قفل میکرد هی میومد سر می‌زد و می رفت.

بخاطر صابخونه شدن اومدیم تو محله ای که امکاناتش کمه ، نه دکتر درس حسابی داشت نه پرستار درس حسابی ، برا سرم زدن پنج جای دست مو سوراخ کرد آخرسر گفت برو دوباره آمپول بگیر عضلانی بزنم‌. 

شوهرم بخاطر من سرکار نرفت کلا زندگی مون بهم ریخته و جون ندارم یه سوپ برا خودم درس کنم 

موندم اگه شوهرم بخاد بره برای کار بره شهر غریب چه کنم 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه روزایی واقعا سخته . بخاطر پولش تحمل میکنم‌‌ . شوهر من شبکار هم داره‌. 

اخه شوهرم بیکارنیست الان کارشم خوبه 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

تجربه دارم

تنها تر از شما

رفتم کلینیک

اینقدر حالم بود نمی‌فهمیدم از کجا شماره بگیرم

منشی تیکه انداخت که این یک کار رو هم بلد نیستید!!!

گفتم حالم بده، متوجه نیستم

گفت حالتون بده تنها نیاید دکتر

خیلی دلم شکست

خیلی

خدا پدرتو بیامرزه 

ما تو شهرخودمون درکنارفامیل واشنا و همه 

کسی را نداریم که بیاد بالا سر بچمون ده دقیقه  تا بریم به کارمون برسیم 

با وجود همه ی فامیل  خواهرو برادر و عمه و دایی و

ووو ای کاش منم غربت بودم چشمم به اینها نمی افتاد 

خوشحاااال بااااش

خیلیا مثل توهستن تنها نیستی منم ۱۰ ساله توغربتم ولی غربت خیلی بهتراز اینکه ک نزدیک ادمهای سمی باشی

یکسال از زندگیمو با شغل پاره وقت شوهرم گذروندیم . تنها چیزی که صبرمو بیشتر می‌کنه همون روزهاس

تجربه دارم تنها تر از شما رفتم کلینیک اینقدر حالم بود نمی‌فهمیدم از کجا شماره بگیرم منشی تیکه ان ...

منم به شوهرم گفتم پیش بچه باش ، سر از داروخانه درآوردم . دید نمیتونم اومد باهام .

منم به شوهرم گفتم پیش بچه باش ، سر از داروخانه درآوردم . دید نمیتونم اومد باهام .

حالا دیدی تنها نیستی

برو خدا رو شکر کن

تنهایی یعنی یک دختر مجرد باشی ولی برای کار بری شهر دیگه تا هزینه زندگی خانواده ات رو تو شهر دیگه بدی

2706