2737
2734

بیا تاپیک قبلم حاجتتو یگو تا ۴۰نفر در حقت دعا کنن

هرکی حاجتشو تو این تامیک نوشته ۴۰تا لایک خورده

انشاالله شماهم حاجت روا میشید

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آمین عزیزم آمین

ان شالله سال بعد این موقع بچه به بغل باشی

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘

التماس دعا دارم اسمابرای پدرم دعا میکنین کار دائمی پیدا کنه وضع مالیمون بهتر بشه برای امواتم یه صلوات مهمون میکنی

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم

به نام خداوند رحمتگر مهربان

إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ﴿۱

ما [قرآن را] در شب قدر نازل كرديم (۱

وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ﴿۲﴾

و از شب قدر چه آگاهت كرد (۲

لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿۳

شب قدر از هزار ماه ارجمندتر است 

تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ كُلِّ أَمْرٍ ﴿۴﴾

در آن [شب] فرشتگان با روح به فرمان پروردگارشان براى هر كارى [كه مقرر شده است] فرود آيند (۴)

سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿۵﴾ براتون قدر خوندم آن شالله حاجتتون قبول گردد

برا حمد و توحید میخونم عزیزم الهی به حاجت دلت برسی

توروخدا برای منم دعا کنید فردا اتفاقی برام نیوفته همه چی خوب پیش بره 

برام حمد و توحید بخونید هرکی خوند لایک کنه منم براش میخونم🥲🫂

2740

انشا الله حاجت روا بشي ب حق حضرت علي

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
عزیزم انشالله خدابه زودی یه نی نی خوشگل بزاره تودامنت برات قدرخوندم میشه توهم دعاکنی بعداین ماه عز ...

ان شاءالله که یه بخت خوب،خانواده دار،خوش اخلاق،سالم،کار عالی،جیب پر پول بیاد و بختت باز شه به حق همین شب عزیز

درکت میکنم خودم یکی از خانمایی بودم که حسرت بچه داشتم الان دخترم ۶سالشه 

ایشالله به حق این شب عزیز خدا دامن همه خانماروسبز کنه وهیچکس حسرت تودلش نمونه

امیدت فقط به اون بالایی باشه
درکت میکنم خودم یکی از خانمایی بودم که حسرت بچه داشتم الان دخترم ۶سالشه  ایشالله به حق این شب ...

الهی خدا دخترتو برات حفظ کنه،خیلی سخته الهی خدا حاجت همه رو بده حاجت منم بده