2752
2734
عنوان

اگه عروستون ...

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون ادم خودمم میخوام ببینم جلو خانواده شوهرم چطوری ب نظر میام:( هیچ وقت طلا ننداختم اخه همیشه میترسم ...

عزیزم دوست نداری به کسی ربطی نداره همیشه برای خودت زندگی‌کن کارت به حرف مردم نباشه زیاد حرف میزنن بعضیا

اهل پز و ادا اطوار نیست ! هر جور راحته رفتار میکنه مثلا طلا انداختن حس خفگی بهش میده پس نمیندازه چون ...

پس خوبه ؟؟ 

اون ادم خودمم ی بار یکی کف نداری ک نمیندازی موندم ازین ب بعد بندازم یا نه

پس خوبه ؟؟  اون ادم خودمم ی بار یکی کف نداری ک نمیندازی موندم ازین ب بعد بندازم یا نه

خب خیلیام فکر میکنن نداری واگه نظرشون برات مهمه بنداز من از دیذ خانواده همسرت  نظر دادم!باتوجه به اینکه گفتید میدونن طلا داری و نمیندازی!وگرنه از دید دیگران طلا نداری و دوستم نداری بدل بندازی