2737
2739

هشتمین روز ازختم یس 

به نیت حاجت خانم Mina 

و جمیع حوائج خودمون 

و تعجیل در ظهور صاحب الزمان 

خداوندا به بی تابی های شش ماهه حسین بن علی 

بی تابی هایمان را آرام کن...

خدایا شکرتتتتتتت همین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به نیت سمیه خانوم و حوائج خودمون خونده شد انشالله حاجت روا بشیم

الهی.....دستهایم را رو به خودت گرفته ام....روبه آسمانت....برف یا باران فرقی نمیکند....تنها.....کمی بیشتر برمن ببار...
2731

سلام دوستای عزیزم

هرروزبه نیت حاجتای همتون میخونم

امیدوارم همه حاجت روابشین

دوست جونا لطفا لطفا اگه براتون مقدوره خیلی برای من دعاکنید

من واقعا منتظرمعجزه ی خداخستم تحملم دیگه خیلی کم شده وشرایطم سخت تر

لطفا منو ازدعای خیرتون بی نصیب نزارید...

سلام دوستای عزیزمهرروزبه نیت حاجتای همتون میخونمامیدوارم همه حاجت روابشیندوست جونا لطفا لطفا اگه براتون مقدوره خیلی برای من دعاکنیدمن واقعا منتظرمعجزه ی خداخستم تحملم دیگه خیلی کم شده وشرایطم سخت ترلطفا منو ازدعای خیرتون بی نصیب نزارید...

معجزه ی خدا رو تو بهترین ماه سال که به همه چیزش حراج زده ببین خدا تواین ماه حتی برای نفس هایی ک میکشیم ثواب مینویسه برای خواب برای هرکاری عبادت ثبت میکنه دیگه ببین برا عبادت های واقعی چقدر برامون مینویسه این ماه ماه اجابته بخدا اگه دست خالی ازش بیایم بیرون تقصیر خودمونه دیگه خدا حراج ۹۹درصدی زده 

گر گدا کاهل بود تقصیر صاحب خانه چیست؟؟؟

ازش بخواه تواین ماه

خدایا شکرتتتتتتت همین
2738

دوستان یسری هم هرروز اعلام میکنن هم اگه اعلام نمیکنن قبلش بهم گفتن که میخونن ولی یه عده ی زیادی هستن اصلا هیچ خبری نیست ازشون اگه تاچند روز دیگه هم خبری نشه من بنا رو براین میزارم که یادشون رفته یا نمیخوان که بخونن و مجبورم از لیست حذفشون کنم چون تعدادمونم از ۴۰ تا بیشتره قطعا اینکار انجام شدنیه بخدا مدیون میشیما 

خدایا شکرتتتتتتت همین

نهمین روز از ختم یس به نیت حاجت آنجلینا 

و جمیع حوائج خودمون و 

تعجیل در ظهور صاحب الزمان 

خداوندا به این شب عزیز به این ماه عزیز قسمت میدیم مارو در میهمانی خودت ناامید نکن خداوندا جز تو هیییییییچکسی رو نداریم و نمیشناسیم که یاریمان کند 

خداوندا یاریمان کن....

خدایا شکرتتتتتتت همین

سلام نهمین روز به نیت حاجت روایی انجلینا خانوم و همه بچه های گروه خونده شد

الهی.....دستهایم را رو به خودت گرفته ام....روبه آسمانت....برف یا باران فرقی نمیکند....تنها.....کمی بیشتر برمن ببار...
دوستان یسری هم هرروز اعلام میکنن هم اگه اعلام نمیکنن قبلش بهم گفتن که میخونن ولی یه عده ی زیادی هستن اصلا هیچ خبری نیست ازشون اگه تاچند روز دیگه هم خبری نشه من بنا رو براین میزارم که یادشون رفته یا نمیخوان که بخونن و مجبورم از لیست حذفشون کنم چون تعدادمونم از ۴۰ تا بیشتره قطعا اینکار انجام شدنیه بخدا مدیون میشیما

حواسم بود فرصت نمیشد بیام اینجا بگم. ولی تا آخرش رو من حساب کنید. به حق فاطمه زهرا انشالله 

حواسم بود فرصت نمیشد بیام اینجا بگم. ولی تا آخرش رو من حساب کنید. به حق فاطمه زهرا انشالله

حتما عزیزم اگه دوستان حتی یکبار هم به من بگن که هستن و میخونن و  کلا دیگه نیان هم من حسابشون میکنم ولی الان فقط یه عده هستن که مدام هم میخونن هم پیگیری میکنن 

درهرحال از همه دوستای خوبم که پیگیرن و میخونن ممنونم مطمئنم به حاجاتشون میرسن همه میرسیم    

خدایا شکرتتتتتتت همین
2706