2733
2771

من یه خواستگار داشتم بهش جواب منفی داده بودم این شمارع ما رو داشت گفت حالا که جواب منفی دادی باید برم با ماشین خودمو از دره پرت کنم پایین خلاصه این رفت و بعد نیم ساعت وای خدا🤣🤣

بعد نیم ساعت یکی با گوشیش پیام داد گفت زن عموشم به اشکان چی گفتی نیم ساعت پیش با ماشین زد بیرون رفت میترسیم بلایی سر خودش بیاره خواهش میکنم ردش نکن😂😂

دوباره صب شد روز از نو روزی از نو😂😂😂

پارم

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیستم دیگه تو سایت زیاد ، جایی هم تگ نشم چون جواب نمیدم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم پس درخواست ندین و الکی منتظر نباشید که قبول کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داشت میگفت چنتا شغل داره یهو گوزید رفتیم بیرون گفتن نظرتون چیه گفتم ماشالا آقا داماد از هر سوراخش ی هنر میباره البته فقد به مامانم گفتم 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم.         دوست دارم خدای کوچک من

یه خواستگار واسه خواهرم اومد یعنی مامان و خواهر طرف اومدن خونمون و بعد که راجب پسرشون ازشون میپرسیدیم میگفتن قسمت بشه میگیم ، میگفتیم اسمشون چیه چیکارس و از کجایین میگفتن قسمت بشه میگیم😐😐انتظار داشتن همینجوری دختر بدیم بهشون من اونموقع بچه بودم و واقعاا هنگ کرده بودم از رفتار این مادر و دختر

جدی؟😂😂

به جان خودش 

ینی کم مونده بود پاره شم 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم.         دوست دارم خدای کوچک من
وایی😂😂😂😂

از خجالت قرمز شده بود افتضاح 

2706