2733
2734

سلام شب بخیر

من متوجه شدم که یکی از پسر های نزدیک فامیلمون 

یک سال بایک  خانم متهل وابسته ان ولی اصلا حرام نیستن حتی رفتن پرینت مکالمه هاشون گرقتن و..کلی تعقیب وکلی  مثل خواهر برادرن من گفتم دروغ باور نکردم خانوادظ وقتی گفتن بعد دیدم حتی میرن جاهایی باهم بعضی روز میاد پیشش اصلا اینا چطور کنترل می کنند خودشون را.... شیطان چطور دروجودشون رخنه نمی کنه خانم که متاهل چطور میاد بایک نفر به عنوان خواهر برادر

ایا خیانت نیست؟ هرچند رعایت می کنند

اصلا چه چیزی باعث بروز این رابطه ها ی سمی میشه

حسودیم میشه به ما که فامیل تستیم اهمید نمیدن محبت غریبه هامی کنند

خانم متاهل چرا با شوهر خودش اینجور رابطه دوستانه ایجاد نمیکنه

هر جور حساب کنی خیلی بی معنیه

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا نفهمیدم چی نوشتی

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

عزیزم هزارتا غلط املایی داشتی 

و اینکه کسی اگر به لحاظ فرهنگی و شخصیتی رشد کنه بله میتونه بی منظور رابطه داشته باشه 

آدمای متعصب و بی فرهنگ نمیتونن خودشونو کنترل کنن 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم

فکر و ذهن سالمی دارن همین موضوع باعث رابطه ی سالم و دوستانشون شده

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
چرا نفهمیدم چی نوشتی

میگه پسر فامیلمون با خانم متاهل غریبه رابطه دوستی مثل خواهر و برادر داره ولی خب رابطه جنسی ندارن ،الانم اسی حرص میخوره که پسر فامیلش چرا میره به خانم غریبه محبت میکنه به جای اینکه بیاد به اسی محبت کنه 

عزیزم هزارتا غلط املایی داشتی  و اینکه کسی اگر به لحاظ فرهنگی و شخصیتی رشد کنه بله میتونه بی م ...

چه توجیه جالبی

وقتی رابطه ای مخفیانه و دزدانه است مشکلی نداره؟

با ادعای فرهنگ و شعور بالا قابل قبوله؟

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
میگه پسر فامیلمون با خانم متاهل غریبه رابطه دوستی مثل خواهر و برادر داره ولی خب رابطه جنسی ندارن ،ال ...

آهااا بیخیال اسی

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷