2752
2734
عنوان

رلم میگه عاشقمه اما تهدید میکنه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 47 پست
استارتر این تهدید نیست یه شعر عاشقانس

مطمئنی توی آخر دعوا اینو گفت ها 

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه زیر ۲۰،۲۱ سال هست جوگیره اثرات یلوغه

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
اگه زیر ۲۰،۲۱ سال هست جوگیره اثرات یلوغه

۲۵ به بالاس 

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 
نفهمیدم ولی این حتی اگه واقعی هم عاشقت باشه قرار نیست با این اخلاقش خوشبخت شی

میدونم 

مطمئنی توی آخر دعوا اینو گفت ها 

خب دلیل نمیشه چون تو دعوا اینو گفته تهدید باشه

اگه منظورت از تهدید این بیت شعره ..

این تهدید نیست 

عاشقانس

گفته به شب امانت میسپارمت

که صبح تو رو پس بگیرم

خب دلیل نمیشه چون تو دعوا اینو گفته تهدید باشه اگه منظورت از تهدید این بیت شعره .. این تهدید نیست& ...

آخيش خیالم راحت شد🥲😂🙂

اره اگه رفتاری ازش دیدی که اذیتت کرده یا تهدید  حق داری ک بخوای باهاش کات کنی ولی این چ ...

مرسی عزیزم

2706