2733
2734
عنوان

بچه ها من داره روم تو روی مادرشوهرم باز میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 22 پست
چه عروس وحشتناکی هستی ،،،،،، خدا به دور 😱

اگر به شما بگن خودت و خانوادت نجس هستی چون لباس مادربزرگ مردت پوشیدی و هزار حرف دیگه تو هم وحشتناک تر از من میشی..قضاوت نکن زود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کردت تو چاه درورد؟  ینی چی؟ ضرب المثله یا واقعی

نه..بی احترامی کرد...خخخخخ. به بابام مامانم...فک و فامیلم..شوهرم میگه مادرم داره دیوانه میشه...من نمیدونم چشه..همه عردساش قطع ارتباط کردن باهاش فقط هی من میرم...بابا ولم کنید

پوعففف😢😭این عید امسال کلا نحس بوده پس فک میکردم فقط برا من اینجور بوده ولی حالا‌‌‌..😢من اتفاقا برعکس شما اسی با مادرشوهرم خییییلیییی خوبم و ی روز در میون با اون زنگ میزنه ب من یا من ب اون زنگ ميزنم ولی مادر خودم خییییلییی بدترین بدی رو در حقم کرد...😢😭تو وضع بدی ک بودیم منو شوهرم ی زنگ نزد بگه دختر مرده ایی یا زنده...🤧🤧☹️منم دیع نه زنگ ميزنم بهش ن چیزی

پوعففف😢😭این عید امسال کلا نحس بوده پس فک میکردم فقط برا من اینجور بوده ولی حالا‌‌‌..😢من اتفاقا بر ...

حالا من با خواهر شوهرام خوبم..ماهن...اونام مینالن ازش...فحش های رکیک بهشون میده زنهای چهل پنجاه ساله رو...مثل بابای تو فیلم برادران لیلا میمونه...آقا منو نبر اونجا ده روز بچپون وقتی مادرت اینه...بزار احتراما بمونه 

نه..بی احترامی کرد...خخخخخ. به بابام مامانم...فک و فامیلم..شوهرم میگه مادرم داره دیوانه میشه...من نم ...

آها ولکن بابا ، بی احترامی می‌کنه بی احترامی میبینه دیگه 

میگن 

بزرگی احترام نمیاره

احترامه ک احترام میاره 

آها ولکن بابا ، بی احترامی می‌کنه بی احترامی میبینه دیگه  میگن  بزرگی احترام نمیاره احت ...

فیل هم بزرگه...والا...خب ساکت باش، خردمند باش، حتما باید حرف بزنی..هر چقدر این بد پدرشوهرم و خواهر شوهرام ماه..

یعنی جلوی همه دهنش باز میکنه به پدره و دخترا دری وری گفتن...منم هر چی گفت هی ساکت شدم هی ساکت بودم...میرفتم تو اتاق سر صدا نشه ولی دیگه تحمل ندارم والا خودمم داره پنجاه سالم میشه