2733
2734
عنوان

بحث جالب گرفتن پول از همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 5455 بازدید | 114 پست
آهو یکی از برادر شوهرای من شرکت نفتیه شده ۶ میلیون داده کفتر خریده

دقيقا پسرعموي شوهر من تو كار خروس لاريع 

خروس ميخره و نيفروشه ١٥ميليون 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ااااااااااااااا ........راس میگی پناه؟؟؟؟..اونوقت بمیرن چی ...ضررنمیکنین ؟؟......قهوه فروشی خوبه؟؟راصین ؟؟

هرموقعه حرفا وکارای مادرشوهر وخواهرشوهر اذیتتون کرد یاد حضرت فاطمه بیوفتیدکه چقددددر صبور و باگذشت بود....حرص اونارو ازهمسرتون درنیارید ..اون هیچ حقی درانتخاب نوع خانوادش نداشته ونداره....پس ازین ببعد خودخوری ممنوع...غیبت ممنوع چه تودلتون چه پیش کس دیگه....مطمعن باش هیچکس ازسنگ نیست....توهمیشه خوب باش...حتی اگرکسی آن لحظه خوبی تورانفهمد باگذشت زمان پی ب خوبی های تومیبرد...خداهم بالاسرشاهد..روزی فقط چندبار ذکر یافاطمه بگو ببین چطور ازدست هر کینه وکدورتی ارامش پیدامیکنی....
2731
اخه پولاش همیشه دست خودمه حساب کتابشونم نداره واسه این گفتم بردارم یا نه

مثل مني

منم پولاش دست خودمه 

ولي مثلا ي كارت دارع ماهي سيصد چهارصد از صندوق قهرمانان براش ميريزن يا سكه هايي ك از دولت طلب داره 

با ناز و ادا اونارو ازش ميگيرم واس خودم😂

شوهرم كلا دوست داره با خرج كردن بقيه رو خوشحال كنه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

اونوقت این پرنده هارو ازکجا وچندمیخرین خودتون پناه جان؟؟

هرموقعه حرفا وکارای مادرشوهر وخواهرشوهر اذیتتون کرد یاد حضرت فاطمه بیوفتیدکه چقددددر صبور و باگذشت بود....حرص اونارو ازهمسرتون درنیارید ..اون هیچ حقی درانتخاب نوع خانوادش نداشته ونداره....پس ازین ببعد خودخوری ممنوع...غیبت ممنوع چه تودلتون چه پیش کس دیگه....مطمعن باش هیچکس ازسنگ نیست....توهمیشه خوب باش...حتی اگرکسی آن لحظه خوبی تورانفهمد باگذشت زمان پی ب خوبی های تومیبرد...خداهم بالاسرشاهد..روزی فقط چندبار ذکر یافاطمه بگو ببین چطور ازدست هر کینه وکدورتی ارامش پیدامیکنی....
2740

شالیزار ازصمیم دلم دعاتون میکنم عزیزم

شاليزار تاكسي بيسيم درامد خوبي داره

بچه ها واقعا یه خروس 15 ملیونه؟ مگه چکار میکنه 😞

اره بخدا 

من خودم هنگ كردم 

اصلا عاشق خروسه 

زنش بارداره 

به زنش ميگه بچه رو هميشه ميشه اورد ولي ي خروس ديگه تكرار نميشه😐😐😐😐

اره بخدا من خودم هنگ كردم اصلا عاشق خروسه زنش بارداره به زنش ميگه بچه رو هميشه ميشه اورد ولي ي خروس ديگه تكرار نميشه😐😐😐😐

وای چه باحال. اسم بچشم بگو بزاره خروس😊😊😊

حال خوبیه عشقم(همسرم) کنارمه 😍😍😍

2706