2733
2739

یک سال ازدواج کردم و از لحاظ مالی ضعیف هستیم ..

خدارو شکر خانواده هامون تو اوضاع مالی خوبی هستن... من تحصیلکردم و کاری ندارم و چندسالی هست پیگیر ازمونای استخدامی ام ... که متاسفانه همین ازمون استخدامی هام مبلغ این اخری برای ثبت نام 100 هزارتومنه .. شوهرم دیروز گفت اصلا بهت نمیاد بتونی تو جامعه کسی باشی و بهتره بیخیال بشی! پولم نریزی دور . بااینکه من کسی بودم که کارشناسی ارشدمم با رتبه ی خوبی قبول شدم... الان جایی زندگی میکنم که گاوگوسفند داره وفقط خونه هاش ساختمونی یه .. واقعا خستم و از حرف شوهرمم ناراحتم و خودم رو باختم... اخه من اگه نتونم کار بگیرم شوهرم با یه تومن حقوق وماهی 700قسطو کرایه چجور میتونه زندگی رو بگذرونه ..تو زندگی مشترک نه هدیه ای گرفتم نه رستورانی نه سینما ومسافرتی هیچی .. نمیدونم چی کنم خسته شدم

عزیزم بهتر نیست بغیر از کار دولتی دنبال کار دیگه هم باشی حالا ازمونهارو هم بده انشالله که قبول شی

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری

دنبال کارهای دیگم رفتم که تو نیازمندی ها هست ولی اغلبشون مجرد میخوان و من نمیتونم وارد شغلهای بازاریابی و منشی گری بشم .                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو دنبال یه کار دیگه خیاطی ارایشگری کارای دیگه هم هست با درامد بالا کارهای دولتی درامدش کمتره که 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2731

ساقی چه ارایشگری چه خیاطی حداقل باید یه تومن پول برای یادگیریش بدم ..

من کلی شهریه دانشگاه ازاد دادم (بابام داده ) ونزدیک 4پنج میلیون تو این چندسال پول کتابای درسی وتستی دادم ...

اینکه بخوام با کارشناسی ارشد برگردم عقب و کاری رو دنبال کنم که با مدرک ابتدایی هم میشه پیش خودم ودیگران کسرمه 

فکر نکنم خیاطی کسر شان باشه منو دوستم ارشدمونو بارتبه خوب گرفتیم من استخدام شدم اون قبول نشد

اون رفت دنبال خیاطی

الانم مزون زده

ماهی نزدیک 10میلیون درامدشه

منم چند گرون

2740

خوب کار دولتی کمه واقعا از ما چندتا دوس فقط من استخدام شدم 

یکیش خیاط شد یکیش مغازه لباس زیر زد یکیشم تو مغازه پدر شوهرش کار میکنه عمده فروشه برنج اینا روغن

همشونم درامدشون بیشتر از منه

من خودم برادرم بیکاره درسته پول میخواد واسه کارهلی بزرک ولی خیاطی نه

دوستم تو هلال احمر بود نمیدونم یا فنی حرفه ی بود رفت دوره دید با ماهی ده هزار تومن