2752
2734
عنوان

چند شبه خواب میبینم عروس شدم داماد نمیشناسم💔😐🤦‍♂️

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 42 پست
یعنی انقد بده تعبیرش؟اخه همش میبینم بهم محبت میکنه یا میگه منتظرت بودم و فلان  کلا خیییلی تو خ ...

از دلتنگی زیادی هم هست این جور خوابا سعی کن بهش فکر نکنی منم اینجور خوابایی میدیدم فکر میکردم طرف دلش برام تنگه بعد میدیدم تا اصلا انگار منو نمیشناسه

گویندگی رو فکر نکنم ولی کنکورت خوبه

وای قلبم💔💔💔💔

به نظرت ماه تولدم چیه؟

ببخشیدا میخام ببینم اگه حست خیلی واقعیه بشینم زار بزنم💔

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دلتنگی زیادی هم هست این جور خوابا سعی کن بهش فکر نکنی منم اینجور خوابایی میدیدم فکر میکردم طرف دل ...

هعییی

سعی میکنم بهش فک نکنم بعد خوابشو میبینم نمدونم چمه اولیم باره انقد خواب یه پسرو میبینم

وای قلبم💔💔💔💔 به نظرت ماه تولدم چیه؟ ببخشیدا میخام ببینم اگه حست خیلی واقعیه بشینم زار بزنم💔

متولد فصل گرمی؟

زیاد دقیق نیستا ولی چون روحیه حساسی داری حس کردم یا تابستونی یا بهار🤦‍♂️😂

2731
متولد فصل گرمی؟ زیاد دقیق نیستا ولی چون روحیه حساسی داری حس کردم یا تابستونی یا بهار🤦‍♂️😂

تابستونم🙂

ولی من کلی برا گویندگیم زحمت کشیده بودم به خاطر کنکور یه سال گذاشتمش کنار یه حالی شدم اونجوری گفتی💔🙃

اوضاع زندگی شخصیم چطوره خانوادم منظورمه؟

متولد فصل گرمی؟ زیاد دقیق نیستا ولی چون روحیه حساسی داری حس کردم یا تابستونی یا بهار🤦‍♂️😂

چون تو واس من زحمت کشیدی گفتی منم میرم سرچ میکنم تعبیر خوابتو کامل پیدا کنم بگم واستا

تابستونم🙂 ولی من کلی برا گویندگیم زحمت کشیده بودم به خاطر کنکور یه سال گذاشتمش کنار یه حالی شدم او ...

حس میکنم خانواده خوبی داری تقریبا ولی خودت خیلی حساس شدی و بهم ریخته ای یکم 

حس میکنم خانواده خوبی داری تقریبا ولی خودت خیلی حساس شدی و بهم ریخته ای یکم 

دومی درسته ولی اولی خیلی نه

رنگ لباسی که الان تنمه چیه؟

چطوری میتونین حدس بزنین؟ذوشی داره؟من هر دفعه هرچی حدس میزنم با اختلاف زیاد در میاد مثلا میگم تولدت خرداده میگه بهمن ماهیم🙂😂

دومی درسته ولی اولی خیلی نه رنگ لباسی که الان تنمه چیه؟ چطوری میتونین حدس بزنین؟ذوشی داره؟من هر ...

اولی رو رک نگفتم که ناراحت نشی میدونستم خانوادت هواتو ندارن و راضی نیستی ازشون

رنگ لباس و اینا که نمیتونم بگم😂🤦‍♂️

نه عزیزم من حس ششمم وقتی حالم خوب نیست بهتر کار میکنه ولی دوستش ندارم

اولی رو رک نگفتم که ناراحت نشی میدونستم خانوادت هواتو ندارن و راضی نیستی ازشون رنگ لباس و اینا که ن ...

چ بد🚶

راستی صدقه یادت نره بدی از استرستم کم کن