2733
2734
عنوان

این که برای اولین بار منو همسرم روزه و نماز

| مشاهده متن کامل بحث + 2168 بازدید | 125 پست

بیخیال مردمو جدی نگیر،چی حالتو خوب میکنه همونو انجام بده ،چیزیم گفتن بگو راحت،محالم خوبه اینجوری،ارامش دارم و تمام

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
الان ارومم. اول عصبی بودم  شوهرم عجول بود الان ارومه خنثی ایم پرسیدم از یک طلبه گفت بخاطر نم ...

بله یاد خدا باعث آرامش  قلبع،چقدر عزیزید شما

عزیزم همه این چالش ها رو دارن بزار کف ترازو یک طرف خدا آرامش و احترام و یه طرف دوست و آسایش کلامی ببین کدوم ارزش داره برات راحت میشه تحمل 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهشون بگید اگه مسلمونین که نماز روزه ستون دین هست اگه مسلمون نما هستید تغییر دین بدین راحت بشیم از دست شما 

برای سلامتی مامانم صلوات بفرستید منم برای شما صلوات میفرستم ❤️❤️❤️
2731

نماز و روزه برای دل خودتون بگیرید؛ نذارید کسی زیاد متوجه بشه ؛ که نتونن دخالت کنن. کلا زن و مرد باید مسائل خونه رو بیرون نبرن. اگه پیش خانواده حرفی بزنید ، خودتون راه رو برای دخالت باز میکنید

😞😐خیلی بدم اومد از کارشون  دخالت بیجا

تو این چالش ها چهره ی واقعی و شخصیت واقعی اونا. ‌ شناختی و فهمیدی چون الان بهشون خوش نمی‌گذره ناراحتن و برای خودت نبوده و نیست ب نظرم ب یه بهانه دور بشید شاید دوستان بهتری هم پیدا کنید 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
من خودم اصلا نمی گرفتم   ولی کسی رو هم مسخره نکردم ☺

من‌که میترسم ازاعتقاداتم بگم‌میریزن سرم

آهای اهالی نی نی سایت!تورو خداهرتاپیکی رو باور نکنید!بعضیا دروغ میبافن به هم،یا اینکه تاپیک طرف داد میزنه که بابا من فاااانم باز یه عده میان توصیه و راهنمایی و...

آفرین به شما،خدا نگاه ویژه بهتون داشته،توی این دوره زمونه که همه ایمان هاشون روز به روز ضعیف تر میشه،کار شما عالیه ،عالی،به حرف بقیه اهمیت نده،مهم اینه دستور خدا رو دارید انجام میدین،خدا هم صبوری تون رو خوب براتون جبران خواهد کرد

من خودم اصلا نمی گرفتم   ولی کسی رو هم مسخره نکردم ☺

ب سمت نور برو وقتی بری دیگه این چیزای اطراف برات بی اهمیت میشه چون نگاهت ب سمت بالاست و نور

@فلفلی_قلقلی     میتونی ب دوستمون کمک کنی ؟!

2706