2752
2734
عنوان

اقدامی ها بیاید یه لحظه 🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 71 پست
ژل رویال خیلی خوبه اگه بتونی اصلشو گیر بیاری،فقط اینکه باید تو فریزر نگه داری،هرروز صبح ناشتا اندازه ...

نمیدونم چرا فکر میکنم هیچوقت مامان نمیشم🥲

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم فکر میکردم نمیشم اما الان دوتا بچه دارم

خدا حفظشون کنه برای منم دعا کن

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

یه خط کمرنگ میبینم چندروز به پریودت مونده؟

بادکش گرم بزار زیر شکمت  و اویه گرم از عطاری بگیر خودت اسیاب کن باهاش حلوا درست کن بخور تا رحمت گرم بشه 

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...
منم چهار ماهه اقدامم و پرتوان ادامه میدم، امروز موعدم هست و هنوز پریود نشدم، دعا کن برام   &nb ...

سلام عزیزم خوبی ؟

چه خبر مامان شدی

سلام عزیزم،نه هنوز، البته ماه پیش شرایط اقدام جور نشد دلیل ماموریت شوهرم،ان شااله این ماه

ان شالله عزیزم😇