2733
2734
عنوان

دیگه از کارای شوهرم نفسم بالا نمیاد. بریدم. نمیدونم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 18 پست
خوب الان یعنی میخوای طلاق نگیری؟ 

میگیرم. من نگیرم اون میخاد جدا شه. ولی نمیدونم چرا بااینکه میدونم تموم شده بازم انقد هرشب و هرشب با کاراش دلم میشکنه. طاقت ندارم خسته شدم از اینهمه اذیت و خیانت

Safora sh

چرا اولین بار خیانت شوهر می‌بینید بچه دار میشید.شوهرت میخواد تو درخواست طلاق بدی ک مهریه و نفقه بهت نده .اگه میتونی اول مهرت رو بزار اجرا بعد در خواست طلاق بده.

شوهرت می‌تونه مهریه بده پولی داره؟

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره میدونم عاقبتش جداییه. ولی واقعا لحظه به لحظه ش داره منو دیوونه میکنه غرورمو میشکنه تحقیرم میکنه. ...

من نظر شخصیم اینه که باید به زور هم شده یه راهی پیدا کنی واسه نجات خودت تو ضعیف نیستی از بس اذیت شدی این حس رو داری واست انگیزه نزاشته باید اجبارا یه راه حل پیدا کنی هر طور که بشه وبتونی

چرا اولین بار خیانت شوهر می‌بینید بچه دار میشید.شوهرت میخواد تو درخواست طلاق بدی ک مهریه و نفقه بهت ...

چون بهش وابسته ای 

با یه وکیل صحبت کن راه قانونی بهت بده وخودت رو از دستش نجات بده