2733
2739

شوهرم روز اول عیدیهو گفت بیا بشین کارت دارم‌.گغت من نمیخامت انقد دست و پانزن. برو یه زندگی جدید بساز.دلم شکست فقط گفتم خب طلاقم بده. گفت بمونی اذیتت میکنم تاخودت خسته سی. گفتم جایی ندارم. تو میتونی برو. از اون روز همش از صب تیپ میزنه میره تا ۱شب نمیاد. میگم کحابودی میگه بهت جواب پس نمیدم. گفتم تکلیفمو روشن کن زودتر برم. میگه تکلیفت روشنه پاشو برو. خاستم بترسونمش گغتم بچتو خودت نگه دار. امشب انقد بچمو اذیت کردوگریه انداخت تا از حرفم پشیمون شدم. دست وپام همش شل میشه بی حس میشه. سرم و قلبم داره میترکه. فکر بچم داره دیوونم میکنه. بچمو به زور خابوندم یه دل سیر گریه کردم. چه خاکی به سرم بریزم. خانوادم اصلا پشتم نیستن فقط میگن کاری نمیتونه بکنه از خونه بندازتت بیرون‌ یا میگن به جهنم خیانت میکنه.بادخترت خوش باش. اخه این چه حرفاییه. یکی نیست به دادم برسه.

Safora sh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای جدا شو 

اخه من درخاست طلاق بدم خیلی اذیتم میکنه.بارها دادگاه رفتیم ولی چون مدرکی نداشتم رد شد شکایتم. من ۵ ساله ازدواج کردم ۵ ساله این حال و روزمه. همش خیانتاشو میفهمم دیگه پنهانم نمیکنه

Safora sh
2740
فقط میگم مستقل شو 

چطوری اخه. بچم کوچیکه. چه کاری ازم برمیاد. هرکاری بکنم زمان میبره انقد ضعیف شدم توانی برای ادامه ندارم. حتی بقدری اذیتم که هرروزشو ارزو میکنم بمیرم

Safora sh
صداشا ضبط کن وقتی داره بد صحبت میکنه  ببر دادگاه و تموم

زرنگه. بارها اینکارو کردم‌. وقتی حرفاشو میزنه که یهویی میاد.وقتی من میرم حرف بزنم انگار میدونه و حتی سرشو بالا نمیاره

Safora sh