2733
2771
عنوان

شوهرم استوری برای عشقش گزاشته عکس

229876 بازدید | 860 پست

اومده استوری گزاشته اول اسم طرف هم روش گزاشته الان همه میفهمن میخاد زن بگیره 

به امید روزی که بیام بگم اخیش غصه منم تموم شده الان دیگه هرروز گریه نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدا شدین ؟

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حق گوی اعظم هستم ، اصلا وقتی من حرف میزنم همه شاهد بارش حق هستن 😎خیلی دیدم تو سایت میگن خدا وجود نداره چون علم نتونسته وجود خدا رو ثابت کنه!! براشون دلیل آوردم که هیچ کسی جز خدا نمیتونه از یه اسپرم و تخمک به انسان بالغ خلق کنه( لَمْ نَخْلُقْكُمْ مِنْ ماءٍ مَهِينٍ‌ • فَجَعَلْناهُ فِي قَرارٍ مَكِينٍ‌ • إِلى‌ قَدَرٍ مَعْلُومٍ‌ • فَقَدَرْنا فَنِعْمَ الْقادِرُونَ؛آیا شما را از آبی پست و ناچیز نیافریدیم، سپس آن را در قرارگاهی محفوظ و آماده قرار دادیم، تا مدتی معین؟! ما قدرت بر این کار داشتیم، پس ما قدرتمند خوبی هستیم (و امر معاد برای ما آسان است) سوره مبارکه مرسلات ۲۰_۲۳) میگن این دلیل وجود خدا نیست ! همه چیز در جهان دلیل علمی داره ! خب حالا سوال من اینه که سر منشا تمامی دلایل علمی موجود در جهان چیه ؟! بالاخره دلایل علمی خودشون به وجود نیومدن که !!! ❤️ حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷اللهم عجل الولیک الفرج  🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم ❤️به بعضیا باید گفتم شما حرف بعدیت هم درسته 😏من  اینجا خیلی نظر مخالف میدم ولی با کسی دشمنی ندارم ، صرفا نظر شخصی خودمو میگم ، ولی چرا تا اینجا یه نفر مخالف شماست پای مذهبی بودنشو وسط میکشید ؟یعنی هر کی آدم معتقدی بود حق نداره باشما نظرش مخالف باشه؟❤️من خودم هربار که امضامو میخونم کلی ذوق میکنم ، شما هارو نمیدونم😂

یا امام زاده بیژن 😐

متولد۸۲ نیستم قشنگا هشت ماه تولدمه و دو روزش😁 اگه جواب ریپلایتون رو دیر دادم یا جواب ندادم به پای بی ادبیم نزارید یا پاسخی نداشتم یا دیر دیدم😘😘😘تایپک های مذهبی از جمله چله و ختم و ذکر تگم کنید دعاگوتون هستم💚🙏 اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁تو بری دنیا هنوز سر جاشه که اما ؛مال من نه"H"💔🥲 اگه جایی تو تایپکی یا پستی باهات بحثم شده و حرفای نامربوطی زدم  بهم یادآوری کن .از همینجا هم میگم ازت معذرت میخوامو شرمنده ام و امیدوارم که حلالم کنی💔 چون اون کاربر سابق دیگه دنبال عوض شدنه، متاسفم که یادم نبود پشت هر اکانت مجازی یه آدم واقعی نشسته 💔خدایا شکرت که بدتر از این نشد❤️

شوهر سابق؟

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم /فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم/اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد/ من و ساقی به هم تازیم و بنیادش براندازیم..........تو مبین اندر درختی یا به چاه/ تو مرا بین کین منم مفتاح راه......سر پنهان است اندر صد غلاف ** ظاهرش با توست و باطن بر خلاف‌‌🤍

شوهرت؟؟؟

زن دوم؟؟چه خاکبرسریه

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2706