2733
2734
عنوان

ریزش موی هورمونی یه لحظه بیاین

32128 بازدید | 18 پست

خانوما این ریزش درمان میشه؟؟یعنی کسی هست موهاش دراومده باشه؟حالا نه اینکه پر بشه،،تا حد قابل قبولی دربیاد

میشه کمکک کنید؟؟چیکارا کردین؟

باید دارو و محلول استفاده کنی که معمولا محلول ها رو باید سالهای سال ادامه بدی و صبور باشی ... زود برو دنبالش هرچی زودتر بری درصد اینکه جواب بگیری و موهات دربیاد بیشتره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مال منم وحشتناک می ریخت از سال ۹۳ تا قبل از بارداریم ولی چون خیلی پرپشت بودم قبلا زیاد دیده نمیشه .تو بارداری هم رشد داشته ، ولی میدونی مشکل من که هیچ دکتری سر در نیاورده بود تیرویید بود که باید یه غاکتر دیگش رو بررسی می کردن، تهران دکتر استقامتی پیداش کرد حالا زده گواترم در آوردم الانم دارو مصرف می کنم. تیروییدم نرمال بودا نگو اون خره زده چیز دیگه که فکر کنم تیپو می گن بهش

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم
2731

دوشیزه گیاهی بدرد من نمیخوره

اونارو خوندم

وقت اینکارا رو ندارم موهام هم چربه نمیتونم روغن بزنم زمانو هدر بدم امکان داره همین موهارم از دست بدم

دکتر بهم محلول داده که ترکیبی هست توش ماینوکسیدل 2درصد هم هس

سلام عزيزم متاسفانه مشكلات ريزش موي خانوم ها بايد از دخل حل بشه و مث اقايون با محلول زياد نتيجه نميده.

من مشكل ريزش مو داشتم ولي نميدونستم از ازدياد هورمون مردونس ولي رفتم دكتر زنان و بلاخره فهميدم خانوم دكتره بهم قرص فلوتاميد به همراه قرص ياسمين كه ضد بارداريه تجويز كرد حدودا شش ماه تحت كنترل بووودم وخيلي خيلي زياد خووب شدم الانم شش ماهه چيزي مصرف نميكنم ولي يه دكتر گياهي هست به اسم خانوم خامنه اي رفت پيش اون واسم دارو گياهي واسه كنترل هورمونام داد.كه موثر بوود،ولي به نظرم اول بايد درمان شيميايي كرد تا سريعتر جاو ريزش گرفته بشه وبا گياهي كنترل كرد،چون درمان گياهي كند هستش

2706