2752
2734

خیلی دیدم اطرافم کسایی که روشون نمیشد قبلا تو چشم بقیه نگاه کنن و حرف بزنن بعد ازدواج کلا یه مدل دیگه شدن یجورایی روشون باز تر شده احتمالا بخاطر همون تجربه رابطه جنسیه اصلا تو کتم نمیره چطوری یه دختر به قولی با حیا و سر سنگین بتونه جلو یه نفر لخت بشه 

احساس میکنم ارزش انسانیمو پایین میاره خیلی درونگرا و خجالتیم

میبینم متاهلا هیکلشون عوض میشه زنونه میشه معصومیت قبل رو تو ظاهرشون ندارن قیافه های دخترونه خیلی معصوم تر و تر گل ور گل تر به نظر میرسن  (البته دخترایی که خیلی به قیافشون ور نمیرن)

اصلا نمیفهمم چرا  باید زحمت پسر مردمو من بکشم 

پسر مردم چرا باید برای من خرج کنه دقتی همه پولش میتونه برای خودش باشه 

کلا حسم میگهازدواج خیلی دست و پا گیر و داشتن روزای تکراریه 

کاش عقل الانمو تا ۱۰ سال دیگه هم داشته باشم و مزدوج نشم

خیلیم گوشه گیرم اصلا حوصله ی فامیل خودمم ندارم نمیتونم تصور کنم ماهی چند بار برم پیش قوم شوهر و این چیزا 

کلا تو دنیای دیگه ای سیر میکنم درس موزیک جلوی آینه بودن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون بالغ نشدی درکش نمیکنی.

حیا و عفت برای کسی که محرمته و همسرته معنی نداره تو هیچ ایین و سبک و روشی...

اینکه سر زبون دار میشن یه خاطر اون تجربه جنسی نیست به خاطر ایته که مسئولیت یک زندگیو قبول دار میشن و مجبورن ک گلیم خودشونو از اب بکشن بیرون،بهش میگن اصل بقا.

قرار نیست ادما تا اخر عمر دست و پا چلفتی باقی بمونن.

نه فقط افراد متاهل بلکه افرادی که تنها و توی جامعه زندگی میکنن طی افزایش سن و تجارب بیشتر سرزبون پیدا میکنن و ظاهرشون و باطنشون بهتر میشه.

ازدواج مبادله کالا به کالا نیست که یک نفر پول خرج کنه و طرف مقابل خدمات رسانی کنه،ازدواج یه رابطه انسانیه که جهت افزایش رشد و کمال و ارامش و غرایز صورت میگیره🌱

2731
چون بالغ نشدی درکش نمیکنی. حیا و عفت برای کسی که محرمته و همسرته معنی نداره تو هیچ ایین و سبک و روش ...

ولی شما اگ مثلا یه روز دو روز کارای خونه رو انجام ندید همسرتون ممکنه هیچی نگه بخنده ولی بعد یه مدت قطعا صداش در میاد یا اگه ایشون خرج خونه رو نده حتما رابطتتون شکراب میشه چون یجورایی حالت وظیفه پیدا کرده

مسئولیت زیادم آدمارو زودتر  پیر میکنه 

ولی شما اگ مثلا یه روز دو روز کارای خونه رو انجام ندید همسرتون ممکنه هیچی نگه بخنده ولی بعد یه مدت ق ...

شما تو هر ارتباط دیگه ایم که با جهان بیرون و اوما داشته باشی وضع همیته.

اگر مدت طولانی نسبت به پدرت مادرت بی توجه باشی صداشون در میاد.

اگر اونا نسبت به تو بی توجه باشن و نیازاتو برطرف نکنن صدای تو در میاد.

وظیفه داشتن الزاما چیز بدی نیست

یه حورایی زندگیتو هدفمندم میکنه