2733
2739

سبزه گره بزن بشین همونجا

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بااجازه اسی

بچه هامیشه دعاکنیدمامانم پاش دردمیکنه نمیتونیم جایی بریم 

بیشترواسه داداشم ناراحتم که ذوق داشت🥲😔

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731

همچین آش دهن سوزی هم نیس

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...

شکلات نیس عزیزم دست کنم جیبم مثل نقل نبات بپاشم 😁صبرکن سروقت شوهر میکنی

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2740
بااجازه اسی بچه هامیشه دعاکنیدمامانم پاش دردمیکنه نمیتونیم جایی بریم  ...

خب خودت پاشو داداشتو ببر پارک چیزی

خدایا شکرت واسه همه داده هات که هرچی بوده به صلاحم بوده حتماً
خب خودت پاشو داداشتو ببر پارک چیزی

داداشم چسب مامانمه هیچجابدون مامانم میاد😔

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2706