2752
2734
عنوان

تو خونه تنهام..یه صدایی تو ذهنم داره میگه با قرص خودکشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینا حرفی بیش نیست

ازدرس خوندن این همه تلاش همین قدرفهمیدی توتسلیم شدی واقعاکه ازداتشجوجماعت بعیده نبایدتسلیم بشی سختی همیشه هست تانکشی رنج میسرنمیشودگنج پس وسط راه تسلیم نشواستراحت کن قدم بزن به دوستات زنگ بزن تفریح بروتااروم بشی

دستم سمت کتاب نمیره.با قرص چقدر طول می‌کشه بمیریم

خیلی 

نمیخا وضو بگیری خمینجور بشین سر سجاده با خدا حرف بزنبعدشم دوش بگیر بخاب

از فردا ان شالله شروع کن

لطفا لطفا لطفا لایک نکنید ممنونم💙

الان بهترين روش بالا بردن روحيه و تمركز ابتدا با هر چيزي كه بهت آرامش ميده( مشغول شدن با دفتر برنامه ريزيت - موسقي دوست داشنيت - سوره هاي قراني كه برات دلنشينن ويا ... ولي بيستر از 30 دقيقه نشوند) خودت رو مشغول كن بعد شروع كن طبق برنامه روزانه ات درست و رو بخون ...بعد ها كه قبول ميشي به اين افكارات تعجب خواهي كرد و حتما در طول روز تنفس 15 دقيقه بعداز هر مطالعه قرار بده براي خودت .اينو يادت باشه موفقيت هر داوطلب آرزوي قلبي پدر و مادري هست حالا شايد بيچاره ها ندونن چطور مديرت كنن آرامش خونه رو بهشون ايراد نگير .

کتاب و دفترت رو ببند

چیپس و پفک و بردار یه فیبم طنز بزار نگاه کن

بعدش آهنگ بزار برقص

امروز درس تعطیل

بعد اینکارا اگه باز تصمیم به خودکشی داشتی خودتو بکش

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی

ببخشید..همه تلاشمو کردم نجاتت بدم. همه تلاشمو کردم تو این باتلاق روحیتو حفظ کنم. ولی نمیشه. افسردگیت همیشه باهاته. باهاش بزرگ شدی. نمیتونی از خودت جداش کنی.هرچقدرم مثبت فکر کنی. آهنگ گوش بدی. خودتو سرگرم کنی.ببخشید که مجبور شدی اون صحنه ها رو ببینی. متاسفم که طردت کردن. ببخشید که نشد جمع و جورت کنم. همه تلاشمو کردم. ولی واقعیت همینه. شاید اونجا دنیای بهتری بود. کسی منتظر تو نیست. کسی نمی‌خواد بمونی. مگه جز رفتن چیزی شنیدی.معذرت می‌خوام که دیگه نمیتونم پیشت باشم

کتاب و دفترت رو ببند چیپس و پفک و بردار یه فیبم طنز بزار نگاه کن بعدش آهنگ بزار برقص امروز درس تع ...

ریختمشون رو فرش. غذا رو هم چپ کردم. کلمن بابامو هم شکستم. خواستم جمعشون کنم ولی خستم

عزیزم یه امروز درس نمیخوندی میرفتی یه بادی به سرت میخورد یکم طبیعتو میدیدی ... چرا موندی خونه؟ با یروز نخوندن چیزی  نمیشه. حالا اگه حالت خوب بود آره ولی با این وضع نه درس میخونی نه با خونوادت رفتی..‌

اینقد حرص درسو نخور. تو درس و دانشگاه خبر خاصی نیست. من تا ارشدش رفتم اونم با رتبه کنکور ارشد تک رقمی. و الان بیکار در خدمت شما. 

کنکور بده قبول شدی ک هیچ ولی خدای نکرده نشدی سال بعد.‌‌ بعدم من خودم اگه به گذشته برمیگشتم ب جای این درسای الکی و کنکور و دانشگاه یه مهارت پولساز یاد میگرفتم تا الان لنگ پول نباشم... 

اینجوری خودتو عذاب نده. هر روز صبح یکم برو پیاده روی. وسطای درس خوندنت یکم اهنگ شاد گوش بده. بگو بخند روحیه بگیر ... تا میشه کاری به کار بابات نداشته باش چون اینا عوض بشو نیستن‌. قرص آهن و مکمل و ویتامین دی هم حتماا بخور چون کمبودشون رو تمرکز و خلق و خو اثر منفی میزاره...سعی کن با حال خوب درس بخونی..‌ روزا برو کتابخونه اکه میتونی. 

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..
عزیزم یه امروز درس نمیخوندی میرفتی یه بادی به سرت میخورد یکم طبیعتو میدیدی ... چرا موندی خونه؟ با یر ...

من یکیو دوست دارم که پزشکی میخونه..دلم نمی‌خواد رشته الکی برم. اگه رشته خوب قبول نشم بیخیالم میشه نه؟؟ اینم یه درد شده برام

عزیزم من 4 بار از دستشون خودکشی کردم. هیچ ثمری جز نابودی سلامتیم نداشت. 

تمرکزتو بزار رو درس. 

و فقط قبول شو برو. 

محکم باش. سفت باش. به جای اینکه تو فکر باشی جنازتو ببینن. تو فکر باش موفقیتتو ببین. 

این افکارو بزار کنار. 

نامه بنویس برای خدا و ازش بخاه قبول شی. و کمکت کنه. 

بخدا سنی نداری. 

کاش من الان همسن شما بودم. و فکر الانمو داشتم. خداشاهد به جا این اداها فقط به فقط درس میخوندم و پیشرفت میکردم. 

افسوس که منو حتی نزاشتن درس بخونم. 

در سن بالا رفتم دانشگاه که دیگه فایده نداشت. 

لاقل تورو میزارن بری ... حتی اگه کسی مرد اهمیت نده و فقط بخون. بخون و برو

من یکیو دوست دارم که پزشکی میخونه..دلم نمی‌خواد رشته الکی برم. اگه رشته خوب قبول نشم بیخیالم میشه نه ...

اون میدونه دوسش داری؟ اتفاقا دلیل خیلی خوبی داری ک حسابی درس بخونی... ان شاءالله هر رشته ای دوست داری قبول بشی... ازش تو درس خوندن کمک بگیر 

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..