2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی چند وقت این وزنت شدو

فک کنم  توی ی ماه قشنگ الان دارم احساس میکنم وزن اضافه میکنم باسنم  و شکمم خیلی فرق کرده قبلا تخت بود 

البته باید ورزش رو شروع کنم اینجور پیش بره میترسم

میگذره(:

برو باشگاه عزیزم اصولی و سالم غذا بخور

سس و فلافل و این چیزا باعث میشه کلسترول و دیابت

و هزار مریضی بگیری

سالم بخور به دفعات زیاد

اگه اشتها نداری چتدین بار توی روز بخور

دانه های اجیلی بخور

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
مرسییی عزیزم منم میخورم اگه نتیجه گرفتم میام همینجا بهت میگم💋

ققربونت عزیزم ♥️💋 

اون پایین یکی گف ممکنه از فلافل  مریضی بگیری میتونی تو خونه درست ککنی ک سالم باشه فلافل واقعا مثل فست فودد نیست 

شکر حذف کن  حتما♥️

میگذره(:
قد175و سنم20

وای جدی میگییییی با این قد چرا اینقدر وزنت کمه 

تا میتونی بخور مولتی ویتامین بخور اشتهات رو‌زیاد میکنه چیزای پر کالری بخور 

من۱۷۳ ۶۲ بودم بزور خودمو رسوندن۶۹ چون بزور وزن میگیرم

کاربری دو نفره                                                      ما خدا را داریم به ازای هر آنچه که نداریم 💕 

شرمنده باورت نکردم

شما الان باید روتخت بیمارستان باشی دور از جون ، سوءهاضمه داری بعد دنبال حل مشکلت اینجا میگردی

یه سر پزشک تغذیه برو

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀 دخترم نور قلبم امید زندگیم ❤️