2733
2734
اول شونزده هفته سه روز موند به عید  یه روز از خواب پاشدم رو مبل بودم یدفعه یه تکون خورد پایین ...

پونزده هفته تموم شده بود جفتم خلفیه

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من چون بچه قبلیم ۳ روزگی فوت شد بخاطر دیر عمل شدن و یک روز تکون نخوردم مضطربم

عزیزم تجربه سختی بوده 

ولی بعد از هفته سی نگران حرکاتش باش 

نه الان

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
منم فک کنم آخر ۱۶ بودم تکون خورد ولی از دو سه هفته قبل تکون ریز حس میکردم

من بچه اولمه 

بسلامتی زایمان کنی و بغل بگیریش🥰🥰

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
من قدامی و بچه بریچ بود تو ان تی نگرانم شما انومالی رفتی؟

نه هفته ی بعد میرم

چرا نگرانی

ببخشید طول سرویکس شما چنده؟ 

منم ده ماه پیش که پسرم فوت شد بچه اولم بود بعد چند سال خدا برات حفظش کنه الهی

متاسفم جاش تو بهشته

انشالله خدا این بچتو حفظ کنه🥰

نمیدونم بخدا چنده بخاطر بچه قبلیم ک اونجوری شد پر از اصطرابم

سرویکس خوب مهمه😕

عزیزم وقتی یبار یه اتفاق تلخ افتاد دوباره قرار نیست تکرار شه

اظطراب برای این کوچولوت خوب نیست