2733
2739
خانومای گل عمل کرده کمکککککککککککک
دکترم گفته باید لیزر محل عمل رو شروع کنم ولی راهش بهم دوره و به نظرم داره گرون میگیره 5 دقیقه لیزر 100 هزار تومن شما جایی رو سراغ ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا هر کی رو میشناسید حداقل اسمش و قیمتش رو بگید من خودم ادرس و تلفنش رو پیدا میکنم
هزار تا ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازاده جان

حنا جان گفته بود لیزر تومطب بقایی
هر جلسه 50 تومنه

ادرسش هم شریعتی حسینه ارشاده

از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
2731
فرناز جان من فکر نکنم سایز بزرگ بشه هاااااااااااااا
آخه من هنوز هم اگه سوتین طبی بپوشم سینه هام توش جا میشن مثل اوایل بعد از عملم....من میدونم که خودم آنقدر عقده سینه کوچک داشتم همین الان هم به نظرم بزرگ هستن ولی وقتی باعکس قبل از عمل و سوتینهای بیریخت اون موقع مقایسه میکنم میفهمم که خیلی خوب شده....
اینبار که رفتی دکتر حتما عکس قبل از عملت رو بگیر
ولی راجع به اینکه وقتی به پهلو میخوابی سینه هات کج و کوله میشه.....به نظرم خیلی خیلی عجیبه....این موضوع رو حتما باید بهش بگی...من الان 2-3 هفته است به روی شکم هم میخوابم و مشکلی ندارم!

آزاده جان واقعا لیزر اینقدر گرونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ببین با مطب دکتر فریده تورانی تماس بگیر اونجا هم لیزر انجام میشد و مشتریها خیلی راضی بودن ولی نمیدونم قیمتش چنده....
من که لیزر نرفتم

خودش به مرور ردش کم رنگتر شده
2738
ممنون بچه ها راستش منم نه وقت رفتنش رو دارم نه خیلی اعتقاد دارم به این چیزا مثله سر سزارین برای بار اول من لیزر میزر نرفتم خودش مثله ماه خوب شد دومی رو دکتر گفت لیزر کن هیچ فرقی با قبل نداشت به نظر من شاید روند بهبود رو سریع بکنه ولی نمیدونم توی ظاهره بخیه چه قدر فرق کنه
بازم ممنون که حداقل فهمیدم حدسم درسته و گرون میگیره
بچه ها میشه اسم کرم های بعد از عملتون رو بگید دیدیم بعضی هاتون یه ژل استفاده میکنید میشه بگید اسمش چیه
دکتر به من زینک اکساید داده نمیدونم برای چی ولی مطمئنا برای جای زخم نیست

بازم ممنون که اسم کرمهاتون رو میگید
شکیرا جان میخای چه عملی انجام بدییییییییییی
من دیشب درن هام رو دراوردم 13 اسفند عمل داشتم. 24 سالمه مجردم و با یه رژیم احمقانه حدود 12 سانت افتادگی سینه پیدا کردم. جراحم آقای شریعتی-فوق تخصص جراحی پلاستیک (مشهد) بودند. سایز قبل از عمل 75c و بعد از عمل رو همچنان نمیدونم فکر هم نمیکنم بشه با این ورم ها به این زودیا فهمید، با سوتین های معمولی سایز 70 برام کوچیکه و 75 تقریبا بزرگه، دکترم هم سوتین طبی سایز 70a رو پیشنهاد داده که هنوز نتونستم پیدا کنم.
عملم با دو برش بود. رد بخیه ها هم خوشگل نیستن! دو نوع بخیه دارم دور هاله جذبی بخیه های برش عمودی رو هم هفته دیگه باید برم بکشم. بعد از عمل هم هیچ مشکل خاصی نداشتم درد خیلی خیلی کمی هم داشتم گلوم بیشتر از سینه هام درد میکرد (به خاطر بیهوشی)

هزینه های عمل:

قبل از عمل:
10.000 تومن ویزیت دکتر (چند بار) + 5.000 تومن آزمایش خون (با بیمه) + 21.000 تومن عکس + 500.000 تومن بیمارستان + 1.100.000 دستمزد جراح

بعد از عمل:
(78.000 تومن) آزمایش نمونه های برداشته شده + استامینوفن کدئین + سفالکسین + پماد اریترولیدین که همشون با بیمه رایگان شدند ویزیت دکتر هم رایگان

درمورد ورم ها هم که پرسیدم گفت اگه تا یکسال وزنت زیاد نشه سینه هات 25% کوچیکتر میشه
فعلا اطلاعات عمل ایناست اگه فرم سینه هام عوض شد حتما میگم
2706