2733
2734
عنوان

بچه ها کسایی که سه ماهه اول باردارین میشه ی دقیقه قدم سر چشمم بزارن

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 36 پست

ادم اولش همش استرس حامله شدن داره ، بعد کلی جزییات اون زمان، نمیدونم بتا، سونو، تشکیل قلب، بعدش غربالگری ، بعدش غربالگری دوم، بعدش سالم بدنیا اومدن، استرس پیچیدن بند ناف

کلا زن حامله کارش از اول استرسه

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد
ادم اولش همش استرس حامله شدن داره ، بعد کلی جزییات اون زمان، نمیدونم بتا، سونو، تشکیل قلب، بعدش غربا ...

اخ اخ اره‌واقها به خدا خواب ندارم دیشب ۴ ساعت خوابیدم رد دادم

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخ اخ اره‌واقها به خدا خواب ندارم دیشب ۴ ساعت خوابیدم رد دادم

اخه من بچه اولم بعد بدنیا اومدن تا صبح ده بار بیدار میشدم دستمو میزاشتم رو سینه اش ببینم بالا پایین میره یا نه نفس می‌کشه خخخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه من بچه اولم بعد بدنیا اومدن تا صبح ده بار بیدار میشدم دستمو میزاشتم رو سینه اش ببینم بالا پایین ...

الهی همیشه سلامت و‌عاقبت بخیر بشه راسی جنسیت نی نی تون چیه به سلامتی شما بارداری خیلی دعام‌کن فردا خوش خبری بیارم

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
الهی همیشه سلامت و‌عاقبت بخیر بشه راسی جنسیت نی نی تون چیه به سلامتی شما بارداری خیلی دعام‌کن فردا خ ...

خدا بخواد پسره عزیزم ، حتما دعا میکنم گلم اگ‌خدا قابل بدونه، بیادت بودم، منم بچم سالم بیاد بغلم 😭❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا بخواد پسره عزیزم ، حتما دعا میکنم گلم اگ‌خدا قابل بدونه، بیادت بودم، منم بچم سالم بیاد بغلم 😭❤️

ممنون قشنگم منم به شرط لیاقت دعاگوئم عسییس دلم