2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوباره بزار گلم ندیدم

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2731
به خاطر همین زود حذف میکنم چون( پسر مخصوصا ) مریضن

کسی که بخواد سیو کنه زود هم حذف کنی اینکارو میکنه.

جسارت به عزیزان حاضر در تاپیک نمیکنم ولی از کجا تشخیص میدید آدم مریض آنلاین نشده که عکس میذارید یا زود حذف میکنید که اون آدم مریض آنلاین نشه؟

این واقعا برام سواله

به خاطر همین زود حذف میکنم چون( پسر مخصوصا ) مریضن

بفرما اینم صاحابش 

ولی تاپیک نی نی يار دیدم حذف کنی بازم میمونه فکر کنم

حالا این هیچی سیو کردن تو یک ثانیه هست وقت بیشتری نمیخواد هرکی بخواد سیو میتونه کنه 

چند سال پیشه یکی 100 ها عکس نی نی سایتی هارو برداشته بود همه رو تو نت گذاشته بود، اینجارو بهم زده بود. 

خب اونا تو همین ثانیه که میزاری بر میدارن

بفرما اینم صاحابش  ولی تاپیک نی نی يار دیدم حذف کنی بازم میمونه فکر کنم حالا این هیچی سیو کرد ...

بابا غلط کردم خوبه 

عکس بد که نیومده بیرون عکس چهره 

دکی
بابا غلط کردم خوبه  عکس بد که نیومده بیرون عکس چهره

اونام چهره بود تازه با حجاب 

چرا غلط کنی گفتی برمیدارن گفتم ثانيه کافیه 

خب بد نيست حذف نکن کلا

حتما دست کسی بیفته ناراحت میشی که زود حذف میکنی دیگه 

اي بابا دو کلم منطقی نمیشه صحبت کرد 

اصلا حرف نمیزنم تمام

بخشید بخشید عکس پو.ر.نکه نیومده بیرون  عکس فیسمه بعد سریع هم حذف کردم

بابا تو چرا به خودت میگیری من دارم جواب یکی دیگرو میدم

خب دیگه همین نشونه اینه که جراتشو داری دیگه من خودم یکی اینکارو نمیکنم‌. احساس میکنم حرفت توهین به خودت بود یعنی چی که چیز ندادم 😂😂😐