2752
2734
عنوان

بچه ها میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2361 بازدید | 155 پست
آره بابا  خیلی حالیشونه فکر کن مثلا لاستیک ماشینتون درست روی لونه یه سوسک سیاهه که صبح میخاد بر ...

چقد ذهنت درگیر این چیزا‌میشه 

دنیا رو از دید اونا ببینی چقد ترسناکه

فک کن تو یه چشم بهم زدن نابود میشه زندگیشون 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد ذهنت درگیر این چیزا‌میشه  دنیا رو از دید اونا ببینی چقد ترسناکه فک کن تو یه چشم بهم زدن ن ...

آره من خیلی درگیرم به خاطر همین مگسهای خونمون رو با عذاب وجدان میکشم      مورچه های خونمون رو هم اگه شورشو درنیارن کاریشون ندارم

آره من خیلی درگیرم به خاطر همین مگسهای خونمون رو با عذاب وجدان میکشم      مورچه های خ ...

🤣🤣دقیقا منم شوهرشو درنیارن کاری ندارم

خیلی وقتا ذهنم درگیر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
🤣🤣دقیقا منم شوهرشو درنیارن کاری ندارم خیلی وقتا ذهنم درگیر میشه

آره گناه دارن بیچاره ها تازه مامولکم ببینم با جارو برقی میکشم میبرم بیرون کیسشو خال میکنم میره بیرون ادامه زندگیشو میده

آره گناه دارن بیچاره ها تازه مامولکم ببینم با جارو برقی میکشم میبرم بیرون کیسشو خال میکنم میره بیرون ...

عه با جارو بکشی نمیمیره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آبجی یه سوال 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2706