2733
2771
عنوان

تا حالا غیبت کردنو گذاشتین کنار!؟؟

258 بازدید | 42 پست

اگ بله چطوری؟؟

من حس میکنم اگ غیبت کردنو بزارم کنار دیگ هیچ حرفی برا گفتن نداریچم ک انقدددددر  لذتبخش باشه البته این نظر شخصیه منه اما دلم میخواد نظرات شما رو هم بدونم دوستان ❤️😘

خیلیم دلم میخواد این خصلت رو ترک کنم🥺💔

اصلا در حد خودم نمیدونم ک بخوام غیبت کسیو کنم

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سعی کردم ولی نشد

خوشبحال کسایی که غیبت نمیکنن 

ولی الان چون ماه رمضونه ۹۰ درصد سعی کردم غیبت نکنم 

مثلا میبینی با مامانم نشستیم غیبت کردنی میگم ایوای مامان روزمون باطل میشه ها غیبت نکن

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

بزرگترین عیبم همینه و چقدر گناه بزرگیه و پر از حق الناس

چندبار ترک کردم ولی متاسفانه بقیه نمیزارن و دوباره روز از نو و روزی از نو

ولی امشب عهد کردم دیگه تکرارش نکنم

الهم عجل لولیک الفرج

اره من . هرکسی هم بخاد درباره کسی حرف بزنه بد بگه اصن دخالت نمیکنم جواب کوتاه میدم و شریک نمیشم. خودمم پشت کسی حرف نمیزنم مگ این ک مسئله جدی باشه و از کسی کمک بخوام مثلا رابطه ای باشه یا ببینم حق با منه یا نه درمورد اون اشخاص حرف میزنم.

ولی ی چیزی برام بشخصه سواله اگ پشت سر یکی صحبت کنیم ولی از خوبیهاش بگیم بازم غیبت حساب میشه؟

بدبختي اینجاست که خوشبختي اونجاست     

هروقت میخوام غیبت کنم یاداین حدیث میوفتم 

الغیب اشد من الزنا

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
من چند ساله ترک کردم خیلی زشته پشت یکی حرف بزنی جدای از گناهش

خیلی خوبه ک نظرت بنا بر اینه دوست من فقط به من میشه بگی در کنار خانواده دوستان بستگان چه حرفای رو مطرح میکنی برای گفتمان

بزرگترین عیبم همینه و چقدر گناه بزرگیه و پر از حق الناس چندبار ترک کردم ولی متاسفانه بقیه نمیزارن و ...

غیبت کردن ینی پشت سر کسی بد گفتن؟ یا اگ مثلا پشت سرش خوب بگی هم حساب میشه؟

بدبختي اینجاست که خوشبختي اونجاست     

بعضیا واجب الغیبتن .😁

لطفاً زیر ۲۵سال توی تاپیکا به قصد کل کل با من مجادله نکنن.تبادل نظر با آدمای پخته رو ترجیح میدم🌹.تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸

آخه غیبت چی داره که غیبت میکنین چه لذتی داره نه نیاز بدنه نه غیبت نکردن به آدم فشار میاره ولی مثلا بگن دوستی با نامحرم رو ترک کن خب این سخته چون خیلی نیازه و قویه

پسر هستم(خاله زنک)
اره من . هرکسی هم بخاد درباره کسی حرف بزنه بد بگه اصن دخالت نمیکنم جواب کوتاه میدم و شریک نمیشم. خود ...

خیلی خوبه ک ارادتون اینقدر قوی بوده تا به حال کاش منم بتونم...

چه سوال بجایی این سوال منم هست اما من فکر نمیکنم گناه باشه بازم دقیقشو باید دوستان اگر اطلاعی دارن بزارن استفاده کنیم

غیبت کردن ینی پشت سر کسی بد گفتن؟ یا اگ مثلا پشت سرش خوب بگی هم حساب میشه؟

میگن اصلش عیبی رو بگی که شأن و شخصیت طرف رو جلوی دیگران خراب کنی غیبت حساب میشه ولی درکل اگه کسی راضی نباشه پشت سرش حتی تعریف کنی غیبت و گناه حساب میشه

الهم عجل لولیک الفرج
2706