2733
2734
عنوان

میشه بیایید ، به خدا قسم جز شما کسی رو ندارم 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 26 پست
الهی که همین امشب سلامتیشو ازصاحب امشب بگیره. توهم برای بی پناهی مادعاکن

امن یجیب مظطر اذا دعاها و یکشف السو به نیت شما 💖 یا ارحم الراحمین ✨ یا ارحم الراحمین ✨ یا ارحم الراحمین ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثل همیشه ب یادتم زیبای دوست داشتنی خیلی دعاگوتم واسه حال داداشت انشاالله همین امشب معجزه شه ،آبجی ن ...

ممنونم از لطفتون عزیزم ❤️ ان‌شاءالله حاجت روا باشید 💌 دلتون شاد بشه ✨🌸✨ یا رئوف یا رحیم ، یا رئوف یا رحیم ، یا رئوف یا رحیم

الهی حال برادرت به زودی خوب خوب میشه. امشب قرآن خوندم همه نی نی سایتی هارو دعا کردم

ممنونم از لطفتون عزیزم ❤️ امن یجیب مظطر اذا دعاها و یکشف السو به نیت شما 💖

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🍃 يا مَنِ اسْمُهُ دَواءٌ وَ ذِكْرُهُ شِفاءٌ🍃 اللهم صل عل ...

امن یجیب مظطر اذا دعاها و یکشف السو به نیت شما 💖 ممنونم از لطفتون 💌

ممنونم از لطفتون عزیزم ❤️ امن یجیب مظطر اذا دعاها و یکشف السو به نیت شما 💖

قربونت مهربون🥲🥲🥲🥲 الهی دعای قشنگت بگیره منم امسال ازدواج کنم. سنم زیاده. دیگه از همیشه تنهایی و حسرت دلم آب شده

قربونت مهربون🥲🥲🥲🥲 الهی دعای قشنگت بگیره منم امسال ازدواج کنم. سنم زیاده. دیگه از همیشه تنهایی و ...

یا رئوف یا رحیم 🌺 یا رئوف یا رحیم 🌺 یا رئوف یا رحیم 🌺 به نیت شما