2733
2734
بله.. شاید حکمتی توش باشه که من این شاتو نزدیک  ۲۵ رمضان تو گالریم دیدم وهمین طور حاجت شما که ن ...

مرسی دوست مهربونم...حتمن انجامش میدم..ایشالا منم حاجت روا شم میام خبر خوش بدم بهت.

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
راستی معنی فارسی هم بنویسم یا فقط همان آیه رو

سلام عزیزم.

شاید برات سخت باشه.ولی امتحان کن و چهل روز پشت سرهم بدون فاصله سوره بقره رو با صدایی ک خودت هم بشنوی بخون.

ب امید خدا نتیجه میگیری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم اون تاپیک قفل شده بود  به یادتم الآنم به نی نی تو شکمم گفتم برای سمانه دعا کن😍❤️🌱

خدای من مهربونم...قربون اون نی نی نازم...خاله فداش..دستت درد نکنه الهی که خدا از دل و زبونت شنیده و اجابت کرده منم باردار میشم.‌‌‌..ممنونتم ‌.انشالله زایمان خوب و راحتی داشته باشی 

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
2731
خدای من مهربونم...قربون اون نی نی نازم...خاله فداش..دستت درد نکنه الهی که خدا از دل و زبونت شنیده و ...

خدا نکنه دختر خوب شک نکن

ببین فقط برای باردار شدن یه راز مهم هست، بی خیال باش، درمان و اقدام و... رو انجام بده ولی ریلکس باش و بی خیال تا بگیره نطفه

در آرامش کامل باش

بوس بهت عزیز دلم 🌱❤️

ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
سلام شما دکتر هم رفتید که نتیجه نداده ؟

سلام عزیزم بله..سه سال همه کارا...حتی ای یو ا....ماه پیش خودم تو اوج نا امیدیبهو بعد سه سال شدم که همون اوایل خونریزی افتادم و کلی 💔🥺..الان بیقرارتر از قبل سدم...خیلی داستانم طولانیه چون😭

دکتر حسن جعفریان دکتر خیلی خوبیه خیلیا ازش نتیجه دیدن مشهد هست

ممنونم ازتون.....خیلی دورم از مشهد ولی خب..اکه مشهد هستین شما اگه رفتین زیارت هر وقت ممنون که واسم دعا کنین

از امام رضا میخوام کمکت کنه و این روز های سخت برات تمام بشه 

ممنونن ازت انشالله خدا از دل و زبونت بشنوه دعات در حقم وحاجتمو بده‌‌‌‌...نمیدونم تو دل خودت هم چه حاجتی داری خودتم هم حاجت روا