2733
2734
عنوان

شما جای من باشید چیکار می کنید است من حساسیت بی مورد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2768 بازدید | 38 پست
البته این دیدگاه در مورد من صدق نکرد چون همسر خودم هم جلو من لاس میزنه و چرت و پرت میگه،هم پشت سر هزار و یک غلط میکنه.البته همه مردا مث هم نیستن.

چطور باهاش کنار میایی،!؟

من کم آوردم

تا شقایق هست زندگی باید کرد
چطور باهاش کنار میایی،!؟من کم آوردم

میدونی چیه...نتونستم کنار بیام،ولی تظاهر میکنم کنار اومدم...شبم صبح نمیشه اگه از خدا نخوام جواب ظلمی ک شوهرم و اون زن هرزه درحقم کردن و بدن.هرلحظه،هردقیقه تو فکرشم،هرنفسی ک میکشم آه سوزناکیه ک آتیشم میزنه و فقط خدامیدونه چه عاقبتی درانتظار این مرد مثلا شوهر و اون زن هرزس.گاهی حتی ب سرم میزنه تلافی کنم،خیانت کنم...ولی نمیتونم.موندم ک اون چطور تونست...خدا نصیب هیچ زنی نکنه..خیلی سخته

می گویند لیاقتت را نداشت...نمی دانند که تو فقط دوستم نداشته ای...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونی چیه...نتونستم کنار بیام،ولی تظاهر میکنم کنار اومدم...شبم صبح نمیشه اگه از خدا نخوام جواب ظلمی ک شوهرم و اون زن هرزه درحقم کردن و بدن.هرلحظه،هردقیقه تو فکرشم،هرنفسی ک میکشم آه سوزناکیه ک آتیشم میزنه و فقط خدامیدونه چه عاقبتی درانتظار این مرد مثلا شوهر و اون زن هرزس.گاهی حتی ب سرم میزنه تلافی کنم،خیانت کنم...ولی نمیتونم.موندم ک اون چطور تونست...خدا نصیب هیچ زنی نکنه..خیلی سخته

قشنگ حالتون رو درک می کنم

البته من کلا خودم می زنم به بی تفاوتی

یا اون محل رو ترک می کنم و بچه هامو می برم یک گوشه مشغول می شم تا لاس زدنش تموم بشه

تا شقایق هست زندگی باید کرد
قشنگ حالتون رو درک می کنمالبته من کلا خودم می زنم به بی تفاوتییا اون محل رو ترک می کنم و بچه هامو می برم یک گوشه مشغول می شم تا لاس زدنش تموم بشه

وای عزیزم تو رو خدا اینکارو نکن قشنگ میدون و خالی میکنی براش؟؟؟

به نظر من شده باهاش هر روزم بحث کنی بکن ولی خودتو بی تفاوت نشون نده اصلا

عشقم 👈همسرم👑سرم و گل دخترم👼
قشنگ حالتون رو درک می کنمالبته من کلا خودم می زنم به بی تفاوتییا اون محل رو ترک می کنم و بچه هامو می برم یک گوشه مشغول می شم تا لاس زدنش تموم بشه

خب کار همسر من از لاس زدن گذشته بود و...چی بگم.فکرکردن درموردش فقط اعصاب آدموخورد میکنه.تو هم با بچه های نازت خوش باش.ولش کن

می گویند لیاقتت را نداشت...نمی دانند که تو فقط دوستم نداشته ای...

واقعا ميگن نجابت زيادي كثافته همينه! همسرت بايد زني ميداشت كه همونجا هوچي بازي در مياورد و ميگفت چه خبره؟! چقدر ل ا س ميزني؟! و آبروريزي ميكرد تا ديگه از اينكارا نكنه

راستشو بخایید بابای منم خیلی راحت با بقیه ی خانما خیلی صحبت میکنه 😯من به عنوان سوم شخص حاضر (اول مامان دوم  بابا)باشم میبینم تقصیر مامانمه ک هیچ اعتراضی نمیکنه ک چرا انقد رلس

مامانم میگه بابات بی جنبس هر کی باش حرف بزنه زود دختر خاله پسر خاله میشن😉

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

حالا من جوری شدم ک اگه شوهرم همین طوری بامنشی دکتری چیزی صحبت کنه صاف می ایستم پیششون تو چشای دو نفر هی نگا میکنم 😈😈ک مبادا رفتار بابا مامانم تکرار شه

متاسفانه خودم گه گداری مثلا باراننده تاکسی جلو شوهرم شرو میکنم حرف زدن نظر دادن

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️