2752
2734
عنوان

تجربه من از شب قدر

| مشاهده متن کامل بحث + 2326 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون لطفا برای رسیدن مریم و امیرعلی هم دعا کن

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💜درست وقتی کرم ابریشم فکر کرد که زندگیش تموم شده و فشار پیله اش در حال خفه کردنش است،پیله گشوده شد و شروع به پرواز کرد.سختیهای ما مثل پیله اند وجودشان برای تکامل لازم است.
2731

چشم حتما دعا میکنیم برای ایشون   

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
امیدتو از دست نده تو این شبا کل دنیاشم بخوای بهت میده

هیچی نمیخوام دیگه بدرک...فقط اینکه امشب بابامو ناراحت کردیم.من تا حالا از امام علی چیزی نخواستم ولی ان شاالله امشب منو خواهرمو بکشه

ببخشید استارتر اینو میپرسم عزیزم: ینی هرررر گناهی انجام دادی؟میشه چنتا مثال بزنی. میخام انگیزه بگیرم ک واقعا کسی مث منم هس؟ من هرررر گناهی بگی کردم😔😔😔😔😔😔

تو تاپیکای جهیزیه و دکوراسیون خونه تگم کنید😍🙏
امیدتو از دست نده تو این شبا کل دنیاشم بخوای بهت میده

پارسال تو همچین شبی اینقدر گریه کردم التماس خدا کردم رفته بودیم شهدا گمنام ازشون خواستم که بختم باز بشه ولی بختم که باز نشد بابام هم از دست دادم  

اگه تو دنیا همه رو داشته باشی ولی خدا رو نداشته باشی فاجعه است از اون بدتر که اگه هیشکی نداشته باشی، خدارو هم نداشته باشی دیگه اسمی نمیشه روش گذاشت ته ته ته خطی، تو یه بن بست تاریک تاریکی منم الان همین حسی رو دارم، احساس میکنم به ته ته دنیا رسیدم کسی نیست به دادم برسه 😔😔

التماس دعا🙏🏻🌹

تا به اینجا که رسیده ام ، صدبار زمین خورده و هزار بار بلند شده ام ، از بلندترین قله های زندگی افتاده ام ، دوام آورده و ادامه داده ام ... چه دیوارها که فرو نریخته و چه پل ها که خراب نکرده ام ... برای من حالتِ بدتری وجود ندارد !می بوسم دست آدم هایی را که وارد زندگی ام شدند تا به لطفِ ضربه هایی که به پیکره ی اعتمادم زدند مرا پخته و آب دیده کنند .که ماندند تا به من ثابت کنند ؛ جایِ احساس ، یک گوشه ی دنج و دست نیافتنی است نه در معرضِ دیدِ آدم ها !و جواب هر سلامی را نباید داد ،و حرمتِ هیچ وداعی را نباید شکست !و به هر نگاه و کلام شیرینی نباید دل بست !جایی که من ایستاده ام ، حالتِ بدتری وجود ندارد !برایم فرقی نمی کند !دارم در کمالِ بی خیالی و آرامش ، زندگی ام را می کنم ...🍃

چه تاپیک‌مفیدی 

من پریسب باز یه اتفاق فاجعه بار برام افتاد و از اون شب نتونستم حتی نماز بخونم یا با خدا بتونم حرف بزنم حتیییی 

یعنی این همه حالم بده 

ولی نمیتونم چند نفر رو ببخشم 

تنها کاری که میتونم بکنم اینه که نفرین شون نمیکنم اما نمیتونم ببخشم خیلی بهم اسیب زدن روحمو سیاه کردن 

خیلی دلم گرفته کاش دخترم میخوابید میومدم یه دل سیر گریه میکردم 

التماس دعای ویژه دارم 

اگه کسی پیاممو دید برام یه صلوات بفرسته اگر دعا هم نمیکنه 

ممنونم🥲❤️

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود