2752
2734
عنوان

خواستگاری پسر فرانسوی از خواهر یکی از‌کاربرا😐

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 20 پست
در نزدیکانم دیدم . چه مشکلی داره . یکی دیدم با آمریکایی ازدواج کرد

عزیزم شاید دیده باشین ولی خب این خانوم تایپیک های دیگه ای هم داره ک کلا مشخصه دروغه

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
چجوری لینک میزارن منم بزارم یا تگ کنم😐 تگ‌کردنم بلند نیستم

تعطیل شده تایپکش؟؟؟

اگه نه اسمشو بگو برم بسرچم😑

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برام سواله چرا یه فرانسوی باید پاشه بره روستای ایران خواستگاری؟ اولا اونا فرهنگشون باما خیلی فرق داره اصن چیزی به اسم خواستگاری که خانواده ها بشینن دور هم مهریه تعیین کنن که ندارن! 

دوست دختر میگیرن چنذین سال باهم زیر سقف زندگی میکنن حتی بچه دار هم میشن بعد از سالها تصمیم به ازدواج میگیرن!

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2731

هر چیزی امکانپذیر هستش...حالا اون کاربر راست میگه یا نه را نمیدونیم‌‌...

وقتی فردی تو این سایت دروغی در حد پز داره به ما میگه، چه اهمیتی داره؟

اگر دوست دارید دنبالش کنین اگر ندارید دنبال نکنین

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺