2752
2734
عنوان

خواستگاری دختر از پسر، انجام بدم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 92 پست

اول اینستاشو دانبال کن اونم بعد اینستا تو رو دنبال می‌کنه بعد استوری هاشو نگاه کن ریپلای کن که اگه اونم بهت علاقه مند باشه همین کار میکنه بعد یکم چت تو اینستا و حضوری رفت و آمد و تحویل گرفتن اونا اگه بهت علاقه مند باشه بهت درخواست میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام

با یه واسطه اینکارو کنید

کسی باشه که بره صحبت کنه بگه که مثلا قصد ازدواج نداره بعد اگه گفت اره بگه مثلا شما بعد اون لابد میگه جواب شما نه هست

بعد بگه که شاید نظرش عوض شده باشه و اینطوری تشویق و ترغیب کنه 

اما خودتون نه ، 

ninisite.blog.ir / دیگه تو نینی سایت نیستم و فعالیت ندارم اینجا
پیجشون قفله متاسفانه😞

خب درخواست بدین که فالو کنید همو 

بعدش شما استوری چیزی بزار که بیاد تسلیت بگه یا یه حرفی باشه برا گفتن و به حرف بکشونیدش 

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂
گفتم نمک نپاشید به زخمم. شما از وضعیت روحی من باخبر نیستید. تنهایی واقعا سخته. خیلی سخت

هرکار میخوای بکن

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
بتظرتون الان رکوئست بدم بهشون یا بذارم ی مدت بگذره؟

الان بهترین زمانه چون همو تو مراسمات دیدین بگید خواستم تشکر کنم زحمت کشیدین قدم رنجه فرمودین

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂
منظورتون اینه که ممکنه آدم خوبی نباشن یا پیشنهاد ازدواج از طرف من وجه خوبی نداره؟

نه دومی ، میترسم همین آدم مورد مناسبی باشه ولی شما پیش قدم بشی یکم داستان پیچیده بشه .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2706