2737
2739

چهره خوشگلی و موقعیت خوبی دارم از هر نظر 

مامانم از بچگی دنبال شوهر دادن من بوده 

منم خواستگاری عالی داشتم ولی خب قسمت نشد

تا اینکه الان رسیدم به ۲۳ سالگی دختر خاله های مامانم ازدواج کردن شب و روز میکوبوند تو سرم 😭که ترشیدی و اینا و اونا زبل بودن پسر خوب تور کردن 😭😭😭😭منم تا حالا دوس پسر نداشتم 

یکی بهم پیشنهاد دادتو دانشگاه موقعیت مالی خوبی داشت یعنی اینجوری نشون میداد 

به هوای موقعیت رفتم جلو ولی کم کم رابطه عمیق تر شدو ایشون الان وابسته من شده خیلی دوستم داره

ولی من همچنان دارم جلوش نقش بازی میکنم ‌ولی ته دلم علاقه قلبی نیست ولی خب می‌خوام به پاش بشینم از سر دلسوزی 

حالا مامانم که هی گیر میداد می‌گفت میترشی برو پسر پیدا کن اول گفت آفرین حالا میگه به درد نمیخوره 

چه کنم😭😭😭😭

خواستگار خوب هم اومده 

الان نمی‌دونم چه کنم😭

اون میخواد بره سربازی باید صبر کنم 

بی احترامی به قومیتی نمیکنم ولی ایشون لر هستن و خیلی تعصبی که اگه زن من نشی نمیزارم تو این جهان زندگی کنی

حالا دیگه می‌خوام خودمو راحت کنم بکشم😭

دعای علقمه بخونبه نیت دفع مزاحم به نیت قربه الی الله 

سوره ی یس بخون و به هر مبین که رسیدی حاجتتو بگو " حاجتت هم این باشه بگو خدایا اگه این پسر در طالع منه با هم خوب و موفق باشیم اگه این پسر در طالع من نیست یکی بهترشو واسم بفرست 

سوره ی یس ۷ تا مبین داره فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش 

+در تاپیک پربازدبد ( بچه ها من ۳۷ سالم شد = صفحات  آخر چله های باطل سحر و چله های بخت گشا گذاستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728