2733
2771

تعبیر کفش ازدواجه برای مجرد 

رنگش هم به خصوصیات اخلاقی همسر مربوطه 

سفید عالیه 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کفش بود

کفش ازدواجه ...ولی  ب عکس اونجور ک دوستمون گفتن رنگش مهم نیس ب اخلاق همسرم ربطی نداره....چون خودمن قبل ازدواج خواب دیدیم کفش و چادر سفید پوشیدم ۲.۳هفته بعدش ازدواج کردم اخلاق شوهرم اولا خوب بودا بعداها گوه شد

اره مجردم خودم مبگفتم خوبه مادرمیگفت سفته

در کل تعبیرش عالیه ربطی هم به سفتی نداره 

بزودی ازدواج خوب برات رقم میخوره

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
اره مجردم خودم مبگفتم خوبه مادرمیگفت سفته

کفشت خواستگاریه که خوب نیست و منجر به ازدواج نمیشه.چون فیت پات نبوده

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

تعبیر خواب کفش بر‌ اساس نظر معبر 👴از نظر امام جعفر صادق (ع)

از نظر امام جعفر صادق (ع) اگر کسی در خواب کفش ببیند، هفت تعبیر دارد:

تعبیر اول، نشانگر یک زن می باشد. این زن تواند همسر شما، خواهرتان، مادرتان و یا یکی از دوستان، آشنایان و خویشاوندان تان باشد.

تعبیر دوم، فردی را نشان می دهد که به شما خدمت می کند. حال این فرد می تواند یکی از کارکنان شما، خدمتکاران و یا یک پرستار باشد.

تعبیر سوم، دختر کم سن و سالی را نشان می دهد. شاید بخواهید یک پرستار کم سن و سال برای امور روزمره به خانه خود بیاورید.

من جواب استاتررومیدم بتوچه.فضول سرت توچیزمردم نباشه،اگرروی نظراتی غیراسی ریپ میزنی شک نکن یه فضولی.....فحش بدی وتوهین کنی جوابت روپشت گوشی میدم همه رونثاروالدینت میکنم.....چون من باتوکاری نداشتم توفضولی کردی...........هرکی رای دادوهرکی رای نداددیگه ازامروزخوشبختیدوازگرونی شکایت کنیدوازبدبختی بنالیدلعنت خداوندبهتون.واگرهرسختی مابکشیم که مسببش شماباشیدلعنت خداوندبهتون......
تعبیر خواب کفش بر‌ اساس نظر معبر 👴از نظر امام جعفر صادق (ع) از نظر امام جعفر صادق (ع) اگر کسی د ...

تعبیر چهارم، نشانگر این است که قدرت،توان و نیروی شما بیشتر از قبل خواهد شد.

تعبیر پنجم، گذراندن زندگی و چرخه حیات را نشان می دهد. زندگی تان به روال قبلی خواهد گذشت.

تعبیر ششم، ثروت و اموال زیادی به دست شما خواهد رسید.

تعبیر هفتم، مسافرت و عازم سفر شدن می باشد. شاید تصمیم بگیرید برای عوض شدن حال و هوای تان چند روزی را در یک منطقه خوش و آب و هوا باشید.

همچنین امام صادق (ع) معتقدند که اگر در عالم رویا کفشی را دیدید، تعبیرش این است که شخصی اموال و میراثش را بین شما تقسیم خواهد کرد.

از نظر حضرت یوسفبه پا کردن کفش:

از نظر یوسف نبی اگر در خواب دیدید که کفش به پای تان کردید، تعبیرش ازدواج و همسر اختیار کردن می باشد.

من جواب استاتررومیدم بتوچه.فضول سرت توچیزمردم نباشه،اگرروی نظراتی غیراسی ریپ میزنی شک نکن یه فضولی.....فحش بدی وتوهین کنی جوابت روپشت گوشی میدم همه رونثاروالدینت میکنم.....چون من باتوکاری نداشتم توفضولی کردی...........هرکی رای دادوهرکی رای نداددیگه ازامروزخوشبختیدوازگرونی شکایت کنیدوازبدبختی بنالیدلعنت خداوندبهتون.واگرهرسختی مابکشیم که مسببش شماباشیدلعنت خداوندبهتون......
تعبیر چهارم، نشانگر این است که قدرت،توان و نیروی شما بیشتر از قبل خواهد شد. تعبیر پنجم، گذر ...

اگر یک جوان تنها در خواب پرده های زیبایی ببیند ، این نشان دهنده ازدواج با یک زن صالح است.

در خواب یک زن باردار ، این بینایی نشانگر تولد یک دختر بچه زیبا است.

در خواب یک دختر مجرد ، دیدن پرده ها نشان می دهد که او با یک جوان صالح ازدواج خواهد کرد.

دیدن پرده های پشت درب کار در خواب ، علامت خستگی صاحب خواب در آن کار است.

اگر یک جوان تنها در خواب پرده های زیبایی ببیند ، این نشان دهنده ازدواج با یک زن صالح است. در خواب ی ...

درکل تعبیرخوابت خیره انشاءالله وباصدقه اون ناراحتی ولکه ازبین میره

تعبیر پرده دعوا و ناراجتیه..مخصوصا ک لک داشت خواب اولتو نفهمیدم

میشه بگی من خواب دیدم مادرم بارداره و بچش پسره تعبیرش چی میشه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
2706